Haberi Paylaş

Ece Sükan ve Ümit Benan Çiftinden Beklenmedik Karar

Magazin Haberleri

Geçtiğimiz şubat ayında ABD'de gözlerden uzak bir şekilde hayatlarını birleştiren moda dünyasının ünlü çifti beklenmedik bir şekilde boşanma kararı aldı.

Geçtiğimiz şubat ayında ABD'de gözlerden uzak bir şekilde hayatlarını birleştiren moda dünyasının ünlü çifti Ece Sükan ve Ümit Benan beklenmedik bir şekilde boşanma kararı aldı.

İŞ YÜZÜNDEN BOŞANIYORLAR

Çifti boşanmaya götüren sebebin, ikisinin de iş trafiğinin yoğunluğu olduğu söyleniyor. Yaklaşık yedi ay süren evlilik kavgasız, gürültüsüz bir şekilde, iki tarafın da isteğiyle dostça noktalanmış.

KALBİM HEP ECE'YLE DEMİŞTİ

Bana sorarsanız aralarına mesafeler girdi. Hatta bunu üç ay önce Ümit ile yaptığım söyleşide kendisine yöneltmiş ve mesafelerin ilişkilerini nasıl etkilediğini sormuştum. Ümit de bana "Ayrılıklar ilişkimizi besliyor. Dünyanın neresinde olursa olsun, kalbimin bir yanı hep Ece'yle" demişti. Bence Ümit bu cümleleri evlilik yeniyken aşkın çoşkusuyla söylemişti. Ne yazık ki bir kez daha eskilerin sözleri doğru çıktı. Gözden ırak olan, gönülden de ırak düştü.

VALE KAVGASI

Ece Sükan-Ümit Benan çifti, geçen martta Bebek'te valeler tarafından darp edilmiş, Ece Sükan olayı mahkemeye taşımıştı. "Vale terörü" başlığı da uzun süre manşetlerde kalmıştı.


Haberler.Com - Magazin

Ece Sükan Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

burak:

kocası dayak yiyiyo, karı gözlük peşinde, bu karıdan ne hayır gelir adama. . . . . . .

Cevap Yaz04Yayından Kaldır
KEKE:

çok üzüldüm. kesin yemek içmekten kesilirim. ne olacak şimdi halimiz?yandık!

Cevap Yaz03Yayından Kaldır
edirneli süleyman:

tiplere bak :)))))

Cevap Yaz03Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title