Haberler

Doğuş, İhanet Haberlerine Karşı Dava Açtı

Güncelleme:

Ünlü popçu Doğuş, çıkan ihanet haberlerine karşı dava açtı. Avukat Feyza Altun, özel hayata müdahale edildiği gerekçesiyle dava açtıklarını duyurdu.

DurakMedya'dan Mustafa Barış Durak'ın haberine göre ünlü popçu Doğuş hakkında çıkan ihanet haberlerine dava açtı. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan ünlü popçunun avukatı Feyza Altun özel hayata müdahale edildiği gerekçesiyle televizyon kanalına ve şahıslara dava açtıklarını duyurdu.

Söz konusu açıklama;

dogus-aciklama.jpg

Didem Yılmaz Arslan ile Asla Vazgeçme isimli programında geçen hafta ısrarla adını geçirdiğiniz müvekkilim Doğuş hakkındaki iddiaların gerçeğe aykırı olduğunu kamuoyuna arz ederiz.

Müvekkilimin Alaattin isimli bir menajeri hiç bir zaman olmamıştır. Ayrıca müvekkilim Doğuş, Mahir Düz isimli şahsı da tanımamaktadır ve hiç bir ilişkileri bulunmamaktadır.

Programınız da yayınlanan, müvekkilim habersizce ve izni olmaksızın çekilmiş görüntülerinin yayınlanması, hem kaydeden hem de yayınlayan açısından TCK 133. ve 134. Maddeleri ile özel hayatın gizliliğini düzenleyen Kişisel verileri koruma kanununa aykırıdır ve suç teşkil etmektedir.

Müvekkilim Doğuş'un evlilik hayatı ise kendisine özel olup sorumlu olduğu tek kişi sevip saydığı ve şuan güzel bir evlilik yürüttüğü çocuklarının annesi olan hanımefendidir.

Hanımefendinin isminin zikredilmesi ve çocuklarının güvenliğini ihlal edecek ve psikolojisini bozacak şekilde yayın yapılması hem müvekkilimin eşinin hem de çocuklarının kişisel haklarına saldırı ve özel hayatlarının gizliliği ihlali niteliğindedir.

Bu nedenle bu yayınların derhal durdurulmasını talep ederiz. Yukarıda açıklanan hususlar sebebiyle tüm yasal işlemleri başlattığımızı, müvekkilin kişisel hakkını zedeleyen her türlü söylem ve iftiraya karşı sonuna kadar gideceğimize kamuoyuna arz ederiz " dedi.

Ne olmuştu

Show TV'de ekrana gelen Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında gündemi sarsacak bir gelişme yaşanmıştı. Esra Çömelek ismindeki kadın, 9 yıldır Hoşked Hidayetkızı ile evli olan 2 çocuk babası Doğuş ile yasak aşk yaşadıklarını ve dini nikah kıydıklarını söylemişti.

Kaynak: Magazinkolik / Magazin

Feyza Altun Magazin Haberler

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Orta Doğu'da yeni savaşa 24 saat kaldı! Hizbullah'tan İsrail'e son uyarı

Orta Doğu'da yeni savaşa 24 saat kaldı! Hizbullah'tan İsrail'e son uyarı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

Bakmadan Geçme

AREFE GÜNÜ KARGOLAR AÇIK MI? Kurban Bayramı Arefe günü kargolar, PTT çalışacak mı? Hamster Combat ne zaman listelenecek? Kurban bayramının arefesinde oruç tutulur mu 2024? Kurban bayramı teşrik tekbirleri ne zaman başlar, nasıl yapılır 2024? Kurban kestikten sonra kılınan namaz nedir, var mıdır 2024? Kurban etinin kaçta kaçı dağıtılır 2024? 15-16 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 15-16 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 15 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 15 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 15 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 15 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 15-16 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15-16 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15-16 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi!
Sinan Ateş cinayetinin kilit ismi Tolgahan Demirbaş, savcıyı açık açık tehdit etti: Onlarla aynı safta olmayın

Sinan Ateş cinayetinin kilit ismi Tolgahan Demirbaş, savcıyı açık açık tehdit etti: Onlarla aynı safta olmayın

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title