Haberler

Deniz Çakır'dan Oktay Kaynarca'ya Manidar Paylaşım

Abone Ol

Oktay Kaynarca ile ayrıldıkları iddialarından sonra Deniz Çakır sosyal medyadan "Hep mutlu ol, hiçbir şey senden değerli değil" yazarak manidar bir paylaşım yaptı.

Oktay Kaynarca ile ayrılacağı iddia edilen Deniz Çakır, resmi Instagram hesabından iddiaları doğrular nitelikte bir paylaşımda bulundu.

AKILLARDA SORU İŞARETİ BIRAKTI

Son günlerde Oktay Kaynarca ile olan ilişkilerinin biteceği iddia edilen güzel oyuncu Deniz Çakır, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla akıllarda soru işareti bıraktı.

"AŞK BİTER, İNSAN KALIR"

Oktay Kaynarca da daha önce yaptığı paylaşımda "Aşk aşk diye ortalığa düşmenin,şarkı türkü şiir yazmanın söylemenin ötesidir bir çocuğun göğsünüze başını yaslaması..Aslolan İnsandır,Aşk biter insan kalır." yazmıştı.

İKİNCİ KEZ PAYLAŞTI

Bugün ikinci kez bu iddiaları doğrular nitelikte paylaşımda bulunan Çakır'ın, ilk paylaşımında, "Bu yazıyı okuyan güzel insan; ne olursa olsun hep mutlu ol. Hiçbir şey senden değerli değil." yazması ise dikkatlerden kaçmamıştı.

FOTOĞRAFIN ALTINA NOT DÜŞTÜ

Deniz Çakır paylaştığı fotoğrafın altına, 'Sevginin yalnızca bir duygu olmadığını, bilgi de gerektirdiğini kendimden biliyorum. Sevgi-savurganlığım yüzünden habire su vererek çürüttüğüm kaktüsler hâlâ aklımda. Bir dostum "iyi ki akvaryumda balık beslemiyorsun," demişti, "her halde havasız kalmalarına üzülür sudan çıkarırdın onları' (Tomris Uyar) notunu düştü.

Kaynak: Acunn.com

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Oktay Kaynarca Deniz Çakır Instagram Magazin Haberler

Yorumlar (2)

harbi:

bu sanatcilar ne zaman rahat gezecekler avrupali sanatcilar gibi, nasil bir toplum nasil bir medya?

Yanıtla00Yayından Kaldır
bu kadar şehidin verildiği bir ülkede:

bu kadar şehidin verildiği bir ülkede utanmadan arlanmadan abuk subuk mesajlar atıyorsunuz . . . siz ancak sanatçı müsveddesi olabilirsiniz. . . siz de vicdan filan kalmamış. . . tuhh yazıklar olsun size be!!

Yanıtla013Yayından Kaldır
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title