Haberler

Daha önce evli biriyle aşk yaşayan Tuba Ünsal, "Yuva yıkan kadın oldun mu?" sorusu karşısında ağladı

Güncelleme:

Başarılı oyuncu Tuba Ünsal, Cansu Canan Özgen'in BluTV'de yayınlanan 40 programına konuk oldu. Sorulara tüm samimiyetiyle cevap veren Ünsal, evli Caner Karaloğlu ile aşk yaşamasıyla ilgili sorulan bir soruya da ağlayarak cevap verdi.

SEVGİLİSİNİN EŞİYLE KAVGA ETMİŞTİ

Tuba Ünsal, tasarımcı Elisabeth Mas'in boşanmak üzere olduğu eşi Caner Karaloğlu geçtiğimiz yıllarda ilişki yaşamaya başlamıştı. Bir mekanda karşılaşan Mas ve Ünsal, birbirine girmiş ve taraflar davalık olmuştu. Ünsal, olayların ardından ilişkisini bitirmiş Karaloğlu da eşi ile barışmıştı.

Daha önce evli biriyle aşk yaşayan Tuba Ünsal, 'Yuva yıkan kadın oldun mu?' sorusu karşısında ağladı

"KİMSENİN KOCASINI ELİNDEN ALMADIM"

Programda bu konuyla ilgili soru sorulan Ünsal, pas hakkını kullanmak yerine cevap vermeyi tercih etti. "Yuva yıkan kadın oldun mu?" sorusunu duyunca gözyaşlarına hakim olamayan oyuncu, "Asla. Çok da korkarım bildiğim kadarıyla... O kadar girmek istemediğim bir alan ki... Ne konuşsam boş kalır benim içim çok rahat! Kimsenin yuvasını yıkmadım, kimsenin kocasını elinden almadım. Böyle olmasaydı mahkemeler ceza verirdi. Davalar geri çekilmezdi. Yalan söylüyor olsaydım çok daha pür pak çıkabilirdim. Bana sorduklarında da yalan söylemedim, tanıyorum, dedim. O yüzden bunlara girmek istemiyorum" yanıtını verdi.

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Tuba Ünsal Haberler

500

Yorumlar (12)

Elif Küçükislamoğlu:

İstediği hayatı yaşar

19
181
yanıtYanıtla
Süleyman Koç:

he yani senin kocan başkasıyla istediğini yaşabilir yani... olabilir geniş bir insan olabilirsin ama herkes senin kadar geniş olamaz

yanıt10
yanıt0
Elif Küçükislamoğlu:

Fahri misin nesin kendi işine bak

15
120
yanıtYanıtla
Fahri Çelik :

Elifmisin nesin niye zoruna gitti yanlış mı söylenmiş

123
7
yanıtYanıtla
Fahri Çelik :

Yuva yıkanın yuvası olmamıştır. Aile mukaddes bir müessese edep ister ahlak ister sadakat ister sabır ister

116
5
yanıtYanıtla
Hacı Şembeki:

Ya hu bütün erkekleri kadınlar( anneler) büyütür, yetistirir...Sonra bir kadınla evlendirir. ... Başka bir kadın gelir erkeği kadının elinden alır....Buna aldatmak denir...Burada Bence bütün suç erkekte...Erkek değil mi, hepsi aynı :)

33
54
yanıtYanıtla
Elif Küçükislamoğlu:

Sizene

6
79
yanıtYanıtla
ismail bey :

Bu kadın eskiden ne kadar hanım hanımcıktı. sonradan bir dağıttı, toplayamadı kendini..

22
3
yanıtYanıtla
Mikail arman:

Bir erkek olarak samimi ve dürüstçe sadakatsızlıktaki orumluluğun büyük kısmı erkektedir diyorum. Bizim toplumda erkeklerin yüzde 70'i sadakatsız ve ahlaksızdır.Onurlu ailesine ve çocuklarıa bağlı,güzel ahlaklı bir erkek fırsat ve imkânlar bulsa bile kendisini dizginleyebilir.

18
3
yanıtYanıtla
Mikail arman:

Etme bulma dünyasıdır.Aldatan insan veya eş'te zaman içerisinde aldatılır.Aldatan bir kimseden zaten asla sadık bir dost olmaz.

9
0
yanıtYanıtla
Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title