Cengiz Kurtoğlu fena dolmuş! Sahneden sanat camiasına verdi veriştirdi - Haberler
Haberi Paylaş

Cengiz Kurtoğlu fena dolmuş! Sahneden sanat camiasına verdi veriştirdi

Snob Magazin - Magazin
 - Güncelleme:

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, hastalığının ardından ilk defa sahne aldı. Bir hayli dolu olduğu görülen Kurtoğlu, sanat camiasına da taş attı. Kurtoğlu, "Bizim camiada grip yok ama domuzlar çok" ifadelerini kullanarak, bazı isimlere üstü kapalı göndermede bulundu.

Sanatçı Cengiz Kurtoğlu, bir dizi sağlık sorunları geçirmesinin ardından yeniden hayranlarına kavuştu.Önceki gün İzmir Mumlu Meyhane Alsancak sahnesinde konser veren sanatçı, konser öncesinde soruları yanıtladı.

"BİZİM CAMİADA GRİP YOK AMA DOMUZLAR ÇOK"

Sağlığın her şeyden önemli olduğunu söyleyen Kurtoğlu, geçirdiği hastalık üzerinden bazı meslektaşlarına da gönderme yaptı: "Domuz gribine yakalandım ama bu dağdaki yaban domuzu gribi gibiydi. 15 gün sonra 5'inci COVID-19 aşısını olacağım. Sağlık her şeyden önemli. Yeter ki yoluma yaban domuzu çıkmasın. Bizim camiada grip yok ama domuzlar çok."

Cengiz Kurtoğlu fena dolmuş! Sahneden sanat camiasına verdi veriştirdi

Snob Magazin / Magazin

Alsancak, Konser, İzmir, Grip, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Hamit Gündoğdu:

İyi o zaman kimse yanına yaklasmasin gribe!! Yakalanırlar. Zira domuz gribi çok tehlikeli.

Erdinç Memiç:

Atilla Kaya sana o kadar arka çıktı hastalandı Esra Ceyhan dan yardım istedi programa katıldın Rize'de ki bahçeli evinin reklamını yaptın sanki Atilla Kaya orda değilmiş gibi hasta olunca öyle oluyor en iyi senin bilmen lazim

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title