Haber : Cengiz Abazoğlu'nun Melekleri - Haberler

Haberi Paylaş

Cengiz Abazoğlu'nun Melekleri

Cengiz Abazoğlu'nun Melekleri

Mercedes-Benz Fashion Week'in İkinci Gününe Cengiz Abazoğlu Damga Vurdu.

İmza attığı her defileyle ses getirmeyi başaran Cengiz Abazoğlu ; Mercedes-Benz İstanbul Fashion Week'in ikinci gününe adını yazdırdı.

Abazoğlu'nun adl için tasarladığı 'Revan' isimli koleksiyonu; ünlü isimlerin boy gösterdiği bir defileyle tanıtıldı. Podyuma damga vuran isim iki çocuk annesi olmasına rağmen formunu koruyan Ebru Şallı'ydı. Harun Tan'dan boşandıktan sonra cesur günlerine dönen Şallı, fırtına gibi esti.

ÇAĞLA BİLDİĞİNİZ GİBİ

Defilenin bir diğer 2 çocuklu annesi model Çağla Şıkel de her zamanki gibi cesaretiyle büyüledi. Cengiz Abazoğlu'nun defilesinde 'yabancı gelin kapışması' da yaşandı. Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder'ın eşi Yolanthe Cabau, bu yıl da tasarımcı için podyumdaydı. İşadamı Kerem Göğüş'ün oyuncu aşkı Wilma Elles ve Serdar Ortaç'ın nişanlısı Chloe Loughnan da Abazoğlu'nun defilesindeydi. Tasarımcının rengarenk defilesi için "Cengiz'in melekleri, Victoria's Secret'ın meleklerine Türkiye'den rakip" yorumları yapıldı.

YENGELER KAPIŞTI

Yabancı güzeller arasında en şanslısı Wilma Elles'ti. Alman oyuncuyu sevgilisi Kerem Göğüş yalnız bırakmadı. Yolanthe Cabau, Sneijder'in Hollanda'da kampta olduğunu söyledi. Ortaç da İrlandalı aşkını podyumda izlemedi.

SIRRI BEYAZ CAY

Defileye elinde bir termosla gelen Şallı, "İçerisinde beyaz çay var" dedi ve ekledi: "Bu, yeşil çaydan daha popüler bir içecek. Hollywood'da tüm yıldızların formunu ve sağlığını korumak için içtiği bir iksir. Antioksidan etkisi var ve zindelik veriyor. Türkiye'de beyaz çayı ilk içen benim. Günde 3 kez, aç karnına tüketiyorum."

Kaynak: AYDIN HAMZA / TAKVİM

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Sabah.com.tr / Magazin

Cengiz Abazoğlu Mercedes Benz Ebru Şallı İstanbul Magazin Haberler

Bu haber Sabah.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Sabah.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Sabah.com.tr kurumudur.
title