Cem Gelinoğlu 'Hadi Be'ye Konuştu - Haberler
Haberi Paylaş

Cem Gelinoğlu 'Hadi Be'ye Konuştu

Bültenler - Magazin
 - Güncelleme:
Cem Gelinoğlu 'Hadi Be'ye Konuştu

Başarılı sunucu Emre Saygı'nın hazırlayıp sunduğu Türkiye'nin ilk interaktif Talk Show programı 'Hadi Be'nin konuğu 'Şansımı Seveyim'sinema filmiyle seyirciyle buluşan ünlü oyuncu Cem Gelinoğlu oldu.

'Şansımı Seveyim' komedi filmiyle vizyona iddialı giriş yapan Cem Gelinoğlu, Youtube'den canlı yayınlanan 'Hadi Be' programında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi ve bir o kadar da iddialı açıklamalarda bulundu.

BENİM FİLMİMİ YAPMIŞSINIZ...

'Şansımı Seveyim' filmini çektikten sonra herkesin kendi hayatından bir parça bulduğu bir film olduğuna dair yorumlar aldığını söyleyen Cem Gelinoğlu"Türk insanında da bu var her şey benim başıma geliyor diye düşünüyor. Yorumlar geliyor benim filmimi yapmışsınız diye" dedi.

GÖZÜMDE IŞIK GÖRDÜLER

Çocukken hiperaktif birisini olduğunu ve bunun filmlerde de devam ettiğini söyleyen Cem Gelinoğlu"Ben filmlerde hep hiperaktifim ama gerçekte de öyleydim ben. Hiç bitmeyen umudum ve heyecanım vardı. Tam anlamıyla hiperaktiftim. Gözünde ışık görüyoruz senin diyorlardı" dedi.

KENDİMİ ERKEKSİ BULUYORUM

Babaannesinin kendisini kara kaşlı oğlum diye sevdiği için kaşlarını beğendiğini söyleyen Cem Gelinoğlu"Rahmetli babaannem beni kara kaşlı oğlum diye severdi. Bende kaşlarımı severek büyüdüm. Kendimi 20'li yaşlarımda yakışıklı buluyordum. Şimdi ise iyiyim ve daha erkeksi buluyorum kendimi" dedi.

KOMEDYEN OLMAK İSTİYORDUM

Sosyal medya fenomeni olarak ünlendiğini ama en büyük hayalinin komedyen olmak olduğu söyleyen Cem Gelinoğlu"Benim hedefim sosyal medya fenomeni olmak değildi. En büyük hayalim komedyen olmaktı. Sinemayla da bu yola adım atmış oldum. Sokak adamıyım insanların içindeyim ve sürekli onları izliyorum" dedi.

ELİM ÇOK AĞIRDIR

Elinin çok sert olduğunu ve boks makinasını bile bozduğunu söyleyen Cem Gelinoğlu"Elim çok ağırdır. Boks makinalarını sürekli bozuyorum. El şakalarını da hiç sevmiyorum arkadaşlarım bilir bunu. Bence başkalarının da bilgisi olsun" dedi.

DOKTORLUK BANA GÖRE DEĞİLMİŞ

Çocukken doktor olmak istediğini ancak daha sonra kendisine göre bir meslek olmadığını anladığını söyleyen Cem Gelinoğlu "Çocukken doktor olmak istiyordum. Ama ben zaten doktor olamazmışım ben çok ders çalışan birisi olamadım. O işin adamı değilmişim" dedi.

SÜREKLİ KENDİMLE DÖVÜŞÜYORUM

En sevmediği huyunun sürekli kendisi ile dövüşmek olduğunu söyleyen Cem Gelinoğlu"Ben sürekli kendimle dövüşüyorum. Ama zihniyle dövüşen çıkamıyor oradan ve daha çok dolanıyor. Benim en sevmediğim huyum kendimle dövüşüyor olmam" dedi.

Bültenler / Magazin

Emre Saygı, Youtube, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title