Haberler

Bade İşçil Boşanmak Üzere Olduğu Kocasıyla Görüntülendi

Güncelleme:

Bade İşçil ile Malkoç Süalp birlikte görüntülenince birbirlerinden uzaklaştı. İşçil, "Oğlumuz için hep bir arada olabiliriz." dedi. Malkoç Süalp kandırıldığını iddia edip boşanma davası açmıştı.

Boşanmak üzere mahkemelik olan Bade İşçil ve Malkoç Süalp, oğulları Azur için düzenli olarak görüşmeye devam ediyor.

Boşanmak üzere mahkemelik olan Bade İşçil ve Malkoç Süalp, önceki gün Nişantaşı Nopa'da bir araya geldi. Oğulları Azur ile Süalp'in avukatı Feyza Tükel Aydoğan'ın da eşlik ettiği çift, kapıda habercileri görünce tedirgin olup birbirinden uzaklaştı.

"İLETİŞİMİMİZİ KOPARMIYORUZ"

Süalp koşar adım içeri girerken, İşçil sorulara yanıt verdi:

"Oğlumuz zarar görmesin diye iletişimimizi koparmıyoruz. Azur'un babasız büyümesini istemem. Onun her özel anında yanında olmak babasının da hakkı. Bu ayrı şey, hukuksal süreç ayrı. Oğlumuz için hep bir arada olabiliriz. Ayrıyız ama arkadaşça görüşüyoruz."

"BENİ KANDIRDI, BİZİ BOŞAYIN" DEMİŞTİ

İş adamı Malkoç Süalp, boşanmaktan vazgeçtiği eşi Bade İşçil için temyize başvurmuştu. Süalp; "Gözü tok, aşık kadını oynayıp beni kandırdı. Boşanmak istiyorum. Bizi boşayın! Bu, iki taraf için de kurtuluş olacak" demişti.

İşte fotoğrafları:Kaynak: Haberler.com / Magazin

Bade İşçil Nişantaşı Magazin Haberler

2024 YKS'ye İstanbul damgası! 5 aday sınavdan birinci çıktı

2024 YKS'ye İstanbul damgası! 5 aday sınavdan birinci çıktı

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Bakmadan Geçme

Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? 2 ve 4 yıllık bölümler neler? 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite arasındaki farklar neler? 2 yıllık bölümler TYT puanıyla mı alıyor? Hemşirelik Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite hemşirelik başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? Bilgisayar Programcılığı taban puanları açıklandı mı? 2024 Bilgisayar Programcılığı taban puanları! Bisiklet parkurundaki gençlere saldırı! Olay ne, nerede oldu? Hicret ne demek? Müslümanlar, Mekke'den Medine'ye ne zaman hicret ettiler? 2024 KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS Lisans Genel Yetenek, Genel Kültür, Eğitim Bilimleri puan ve sıralama açıklandı mı? J.D. Vance kimdir? Trump'ın başkan yardımcısı adayı James David Vance kaç yaşında ve ne iş yapıyor? En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Teklif meclisten geçti mi?
Vatandaşlar, plajda aşırı samimi hareketler sergileyen çifti uyarınca kavga çıktı

Vatandaşlar, plajda aşırı samimi hareketler sergileyen çifti uyarınca kavga çıktı

500

Yorumlar (1)

Evet:

Bunlar çift kişilikli, kişilikleri de aynı anda değişiyor.

21
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title