Haberi Paylaş

Adı Ender Saraç ile yasak aşk iddiasına karışan Aygül Aydın'dan dikkat çeken paylaşım

Magazin Haberleri

Altın Kelebek Ödül Törenine katıldığı Ender Saraç ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen ve Saraç'ın eşi tarafından eleştirilen Aygül Aydın, yasal yollara başvuracağını söyledi. Yasak aşk iddiasıyla gündeme gelen Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Allah düşmanın bile şereflisini versin" dedi.

Ender Saraç, Altın Kelebek Ödül Töreni'ne eşi Benan Saraç yerine Astrolog Aygül Aydın ile katılarak poz verdi. Benan Saraç ise eşinin Aydın ile verdiği pozları sosyal medya hesabından yayınlayarak ateş püskürdü. Ender Saraç'ın magazin gündemine bomba gibi düşen yasak aşk iddiasını yalanlamasının ardından Aydın'dan da tepki gecikmedi.

YASAL YOLLARA BAŞVURDULAR

Sosyal medya hesabından avukatının açıklamasını paylaşan Aygül Aydın, hakkındaki iftiralar için yasal yollara başvuracağını duyurdu. Aydın'ın avukatı tarafından yapılan açıklamada "Hiçbir aslı astarı olmayan itham ve iftiralar ile müvekkilimin kişilik haklarına saldıran, müvekkil ve ailesinin huzurunu bozan, müvekkilin itibarını zedelemeye çalışan kendini bilmez kişilerle ilgili her türlü hukuki yollara tarafımızca başvurulduğunu, bu konu hakkında müvekkil aleyhine yapılacak gerçeğe aykırı haber ve paylaşımlara karşı da her türlü hukuki yola başvuracağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız" ifadelerine yer verildi.

"ALLAH DÜŞMANIN BİLE ŞEREFLİSİNİ VERSİN"

Avukatının açıklamasının ardından bir paylaşım daha yapana Aygül Aydın, "Allah düşmanın bile şereflisini versin" dedi. Aydın'ın paylaşımında Ender Saraç'ın eşi Benan Saraç'a gönderme yaptığı ileri sürüldü.

Adı Ender Saraç ile yasak aşk iddiasına karışan Aygül Aydın'dan dikkat çeken paylaşım

Adı Ender Saraç ile yasak aşk iddiasına karışan Aygül Aydın'dan dikkat çeken paylaşım

Ender Saraç Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title