15. If Wedding Fashion İzmir, kapılarını ziyaretçilere açıyor - Haberler
Haberi Paylaş

15. If Wedding Fashion İzmir, kapılarını ziyaretçilere açıyor

İhlas Haber Ajansı - Magazin
 - Güncelleme:
15. If Wedding Fashion İzmir, kapılarını ziyaretçilere açıyor

15. If Wedding Fashion İzmir Fuarı, 16 Kasım'da kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

15. If Wedding Fashion İzmir Fuarı, 16 Kasım'da kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Etkinlik kapsamındaki defilede ise Demet Şener, Özge Ulusoy, Wilma Elles, Merve Aydın, Sema Aydemir gibi isimler yer alacak.

Moda sektörü temsilcileri 16-19 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 15. If Wedding Fashion İzmir Fuarı'nda bir araya gelecek. Sektör temsilcileriyle alıcıları buluşturacak olan Se Ajans-World Of The Fashion Erkan Yilmaz organizatörlüğündeki defile ise moda ve sanat dünyasından isimleri buluşturacak. Defilede Demet Şener, Özge Ulusoy, Wilma Elles, Ece Gürsel, Şevval Şahin, Gizem Ozdilli, Sema Şimşek, Deniz Pulas, Merve Aydın, Sema Aydemir gibi isimler yer alacak. Defilenin kareografisini ise Serkan Duman ile Gökhan Duman üstlendi. Dünya ülkeleri tarafından da ilgiyle takip edilen etkinlikte 89 ülkeden ziyaretçi gelmesi bekleniyor. - İSTANBUL

İhlas Haber Ajansı / Magazin

Özge Ulusoy Demet Şener Kasım İzmir Magazin Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title