Şarkıcı Lara Fabian'ın Konser Öncesi İstekleri Pes Dedirtti
Haberler » Magazin » Şarkıcı Lara Fabian'ın Konser Öncesi İstekleri Pes Dedirtti - Magazin

Şarkıcı Lara Fabian'ın Konser Öncesi İstekleri Pes Dedirtti

Antalya'da beş yıldızlı bir otelde sahneye çıkan Belçikalı şarkıcı Lara Fabian, açık hava konserinde ortamın 21 derece olmasını isteyince konser kapalı salona taşındı. Şarkıcı aynı zamanda hamam, teras havuzu gibi istekleriyle de herkesi şaşırttı.

'nın turistik bölgesi Kundu'da bulunan Titanic Mardan Palace Otel, dünyaca ünlü şarkıcı 'ı sahnesinde ağırladı. Rus turistlerden oluşan grup için sahneye çıkan Fabian'ın, 41 maddelik istek listesi dikkat çekti. İçinde hamam, sauna, kendine ait teras havuzu ve sinema salonu bulunan kral dairesinde kalan şarkıcı, dairede siyah çay bulundurulmamasını, aynı zamanda tüm oda, banyo ve hamamın 21 derece sıcaklıkta sabitlenmesini istedi.

21 DERECE ŞARTI KOYDU

Bulunduğu ortamın sıcaklığının 21 derece olmasına dikkat eden Fabian, açık hava konserinin de bu nedenle kapalı salona alınması için ısrar etti. Bu istek üzerine geceyi düzenleyen BPM Organizasyon, sahneyi ve konser alanını birkaç saat içinde otelin gala salonuna taşıdı. Salondaki klimalar ise 21 dereceye ayarlandı. Saat 22.00'de başlaması beklenen konser yarım saat sarktı. Bazı Rus turistler, dakikalar ilerledikçe alkışlarıyla Fabian'ı sahneye çağırdı.

SADECE SAĞ PROFİLİNDEN FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Fabian'ın istekleri bununla da sınırlı kalmadı. Sanatçı, fotoğraf çekimleriyle ilgili birtakım isteklerini de menajeri aracılığıyla iletti. kameralarının görüntü almasının yasak olduğu konserde, foto muhabirleri için de sadece sağ profilden fotoğraf çekimine izin verildi. Sahnenin sağına yerleşmeleri istenen foto muhabirleri, Lara Fabian'ı sadece sağ profilinden fotoğraflayabildi. Konseri izleyen Rus turistler ise cep telefonlarıyla sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayın yaptı.

Sanatçı, gecede 'Je t'aime', 'Adagio' ve 'Je suis malade' gibi müzik listelerinde uzun süre liste başı olmuş şarkılarını seslendirdi.

Kaynak: DHA

Haber Videosu: Şarkıcı Lara Fabian'ın Konser Öncesi İstekleri Pes Dedirtti