Kuzey Yıldızı 62. bölüm fragmanı izle! SHOW TV Kuzey Yıldızı yeni bölüm fragmanı izle! Kuzey Yıldızı 61. bölüm izle

Kuzey Yıldızı 62. bölüm fragmanı izle! SHOW TV Kuzey Yıldızı yeni bölüm fragmanı izle! Kuzey Yıldızı 61. bölüm izle

Kuzey Yıldızı 62. bölüm fragmanı izle! SHOW TV Kuzey Yıldızı yeni bölüm fragmanı izle! Kuzey Yıldızı 61. bölüm izle
Haberler.com - Haberler | Gündem

Kuzey Yıldızı 62. bölüm fragmanı izle! Kuzey Yıldızı dizisinin 61. bölümü ardından Kuzey Yıldızı 62. bölüm fragmanı da yayınlandı. SHOW TV'de yayınlanan Kuzey Yıldızı 62. bölüm fragmanı izle! Kuzey Yıldızı son bölüm özeti! Kuzey Yıldızı yeni bölümde neler olacak? SHOW TV Kuzey Yıldızı yeni bölüm fragmanı izle! Kuzey Yıldızı 61. bölüm izle

Kuzey Yıldızı 61. bölüm full izle! Kuzey Yıldızı 61. bölüm tamamı izle! SHOW TV ekranların sevilen dizisi Kuzey Yıldızı 61. bölüm seyret! Kuzey Yıldızı 61. bölüm tek parça izle! Kuzey Yıldızı 62. bölüm tamamı izle! Kuzey Yıldızı 58. son bölüm fragmanı izle.

KUZEY YILDIZI 61. BÖLÜM FULL İZLE!

Kuzey Yıldızı dizisi SHOW TV ekranlarında 61. bölümüyle yayınlandı. Dizi severler heyecan dolu 61. bölümün ardından şimdi de Kuzey Yıldızı 62. bölüm için araştırmalarına başladılar. Kuzey Yıldızı 62. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Kuzey Yıldızı 62. bölüm fragmanı yayınlandı. Kuzey Yıldızı 62. bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz.

KUZEY YILDIZI 62. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

KUZEY YILDIZI 61. BÖLÜM İZLE

Kuzey Yıldızı 61. bölüm izlemek için tıklayınız!

KUZEY YILDIZI'NIN KONUSU

Kuzey'le Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey'i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Aileler de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey'le Yıldız'a ivedilikle birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okumak için İstanbul'a gittiğinde tüm sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açar.

Bu durum, ailesi ve Yıldız tarafından öğrenildiğinde ise Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından aforoz edilir. Artık Kuzey'in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey'ini, göğünü ayakta tutan direğini, bildiği tek yönünü kaybetmiş, kalbine çakılan bir kazıkla öylece kalakalmış, bunun acısını, bir an olsun unutmamıştır.

Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur ama Yıldız'a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce binbir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir.

Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklara kabul ettirecek, ettiremese de gitmeyecek, orda kalacaktır. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. İşin içine bir de biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Kuzey gitmemeye, Yıldız affetmemeye, aileler de barışmamaya yeminlidir. Bu inat hikayesinden en çok inat eden, pes etmeyen galip çıkacaktır. Şimdilik kimsenin pes etmeye niyeti yoktur.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title