Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var

Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var

22.10.2020 23:00 | Son Güncelleme: 23.10.2020 00:40
Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var

Kütahya Valisi Ali Çelik, koronavirüs hasta sayısının ciddi oranda artış gösterdiğini belirterek izolasyonda olan vatandaşların karantinaya uymaları ve evlerinde kalmaları yönünde ikazlarda bulundu. Vali Çelik paylaşımında ayrıca, "Maske, mesafe, temizlik kurallarını ihmal etmemeliyiz" dedi.

Kütahya Valisi Ali Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, son bir ayda pozitif vaka sayısının arttığını ifade etti.

"TOPLU ETKİNLİKLERDEN UZAK DURUN"

Vali Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Son bir ayda pozitif vaka görülen kadın ve genç vatandaş sayımızda önemli oranda artış var. Kadınlar ve gençlerin toplu etkinliklerden, sohbetlerden, misafirliklerden uzak durması önem arz etmektedir. Duyarlılığınız için teşekkür ediyorum.

Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var

MASKE, MESAFE VE TEMİZLİK UYARISI

Değerli Kütahyalılar, pozitif vaka sayımız artıyor. Kapalı alanlarda uzun süre kalmamalı, misafirlikleri, ziyaretleri bir süre ertelemeli, maske, mesafe, temizlik kurallarını ihmal etmemeliyiz. İzolasyonda olanların ise evlerinde kalmaları çok önemli" ifadelerini kullandı.

Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (3)
ENİS: 8 AYDIR ''PANDEMİ ANONSU''YAPILIYOR?SONUÇ?SIFIR. KENDİSİNİ TAKMAYAN DÖNERCİ USTASINDAN'' ÖZÜR DİLEYEN VALİ'', MASKE TAKMAYANI KİBARCA UYARDI DİYE TAKMAYANDAN ''AZAR İŞİTEN POLİS'', ''CAMİ MİNARELERİNDEN PANDEMİ ANONSU NEDEN YAPILIYOR'' DİYE ''HAKARETE UĞRAYAN DİYANET'', HER AKŞAM BIKMADAN USANMADAN TAM 8 AYDIR ÖNCE RAKAMLARLA OYUNCAĞA ÇEVRİLEN İNSANOĞLU, ''MASKE, MESAFE, HİJYEN DİYE KİBARCA UYARAN SAĞLIK BAKANI''. SONUÇ? SIFIR. KARIŞMAYIN BAKALIM, ŞU HASTANELER, CORONA CESETLERİ İLE DOLSUN, BELKİ AKILLAN
TEDBİR TEDBİR TEDBİR: Okulların açılmasının acı sonuçlarını insanlarımız canlarıyla ödüyorlar. Yahu bu kadar mı kör oldunuz, daha neyi bekliyorsunuz. Uzaktan eğitim ve sıkı tedbirler tüm ülkemiz için. Ölümün telafisi olmaz.
ÇOCUKLAR ÇOK DAHA BİLİNÇLİ: Okulları bahane etmeyin çarşı pazardaki tehlike okullardan gelmez.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title