Kuşadası'nda Sınırsız Eğlence

Kuşadası'nda Sınırsız Eğlence

Kuşadası'nda Sınırsız Eğlencenin Yaşandığı Hafta Sonunda Eğlence Yerleri Tavan Yaptı. Turizm Sezonu Öncesi Havaların da Mevsim Normalleri Üzerinde Seyretmesiyle İyice Hareketlenen Kuşadası Gecelerinde Yerli ve Yabancı Turistlerin Yanı Sıra, Günübirlik Tatilciler Hafta Sonu Sabahlara Kadar Çığlınca Dans Edip, Eğlendi. Bu Arada, Kuşadası Scalanuova Port Biraver Club'de Gerçekleştirilen Rock Konse...

Kuşadası'nda Sınırsız Eğlence

Kuşadası'nda sınırsız eğlencenin yaşandığı hafta sonunda eğlence yerleri tavan yaptı. Turizm sezonu öncesi havaların da mevsim normalleri üzerinde seyretmesiyle iyice hareketlenen Kuşadası gecelerinde yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra, günübirlik tatilciler hafta sonu sabahlara kadar çığlınca dans edip, eğlendi. Bu arada, Kuşadası Scalanuova Port Biraver Club'de gerçekleştirilen rock konseri ise büyük ilgi gördü.

Scalanuova Port Biraver Club'deki rock konserini davulda Erso, Basgitarda Berkant Akbacak, Saksafonda Arif Demirel, Elekrogitarda Önder Karabulut ve solist Yusuf Gülerhepsen'den oluşan Home Made Grubu verdi. Büyük ilgi gören konserde Kuşadalılar ile tatilciler, Home Made Rock gurubunun çaldığı parçalarla kendinden geçerek, unutulmaz bir gece yaşadı. Özellikle Kuşadası'na tatil için gelen yabancı gençler ise Home Made Grubu'nun parçalarıyla adeta kendinden geçerken, ortaya da ilginç görüntüler çıktı.

Kuşadası Limanı içerisindeki Scalanuova Alış Veriş Merkezi'nde bulunan Port Biraver Club'ın sahibi Serkan Polat, Kuşadası gecelerinde farklı tarzda bir eğlence ortamı oluşturduklarını belirterek, bundan sonra her Cuma gecesi Grup Home Made'in, her Cumartesi gecesi ise Grup Santimetre'nin düzenli olarak sahne alacağını söyledi.

(ZH-İK) 23.03.2008 23:41 TSİ

Kaynak: İHA