Kuşadası'nda Aşçılık ve Sıcak Mutfak Kursu
Haberler » Yerel » Haber

Kuşadası'nda Aşçılık ve Sıcak Mutfak Kursu

Kuşadası'nda Düzenlenen Aşçılık ve Sıcak Mutfak Kursu Büyük İlgi Gördü. Kuşadası Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tarafından Davutlar ve Güzelçamlı Belediyeleri'nin Katkılarıyla Gerçekleştirilen Kurs Sonunda Başarılı Kursiyerlere Sertifika Verildi.

Kuşadası'nda Aşçılık ve Sıcak Mutfak Kursu

Kuşadası'nda düzenlenen aşçılık ve sıcak mutfak kursu büyük ilgi gördü. Kuşadası Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Davutlar ve Güzelçamlı Belediyeleri'nin katkılarıyla gerçekleştirilen kurs sonunda başarılı kursiyerlere sertifika verildi.

Kuşadası Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli'nde 10 Aralık 2007- 28 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen Aşçılık ve Sıcak Mutfak Kursu 180 saat sürdü. Nihal Tosun Atak ve Neriman Ergin'in öğretmenlik yaptığı kursa Kuşadası merkezi ile Davutlar ve Güzelçamlı beldelerinden toplam 26 kursiyer katıldı.

Teorik ve uygulama olarak gerçekleştirilen kurs sonunda, başarılı olanlar için Kuşadası Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli'nde sertifika töreni düzenlendi. Kuşadası Kaymakamı Mustafa Esen, Kuşadası Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Dağlı, Güzelçamlı Belediye Başkanı Bayram Bayaözlü, Kuşadası Emniyet Müdürü Şenol Zeybek, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Namık Özcan ve daire müdürleri katıldı. Kursiyerler tarafından yapılan yemeklerin sergilenmesinin ardından, Kuşadası Kaymakamı Mustafa Esen, ve daire müdürleri tarafından başarılı kursiyerlere törenle sertifikaları verildi.

(ZH-İK) 29.02.2008 16:05 TSİ