Haberler » Spor » Kuşadası Gençlikspor 11 Transfer Yaptı - Spor

Kuşadası Gençlikspor 11 Transfer Yaptı

Bu yıl Bölgesel Amatör Lige(BAL) yükselen Kuşadası Gençlikspor, iç transfer çalışmalarını tamamlarken, 11 yeni ismi de kadrosuna kattı.

Kuşadası Gençlikspor 11 Transfer Yaptı

Bu yıl Bölgesel Amatör Lige(BAL) yükselen Gençlikspor, iç transfer çalışmalarını tamamlarken, 11 yeni ismi de kadrosuna kattı.


BAL Ligi'ne yükseldikten sonra Teknik Direktörlüğe 'i getiren Siyah-Beyazlılar, iç transferde 8 isimle yeniden anlaşırken, 11 yeni transfer yaptı.


2017-2018 sezonda Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele edecek olan Kuşadasıspor iç transfer çalışmalarını bitirirken, şampiyonluk hedefi ile 11 yeni oyuncu ile anlaşmaya vardı. Belediyespordan , Ortaca Belediyespordan Semih Can Arslan ve Sercan Sakarsu, Sökespordan M.Ali Moğol ve Kaan Bartu Büyükyıldırım Çiğli Belediyespordan Hakan Pekserbes, Gaziemirspordan Erdem Eriş,Altınovaspordan Hüseyin Sayın, Nevşehirspordan Şahin Fırat, Sıdney'den Fofonah Ausılıno ve Azerbaycan'ın Bakü takımından Fermail kendilerine Kuşadası Gençlikspor'a bağlayan sözleşmeyi imzaladı.


Külüp binasında gerçekleşen imza töreninin ardından yeni sezon hazırlıkları için planlama yapan Siyah-Beyazlılar, Ağustos'un ilk haftası gibi sahaya inecek ve Kızılcahamam'da yapacak.


Hedeflerinin her yıl bir üst lige çıkmak olduğunu belirten Kuşadası Gençlikspor Başkanı Behçet Alp, "Şampiyonluğa oynayan bir kadro kuruyoruz. Camianın beklentisine cevap vermek için hocamızla birlikte transferde ince eleyip sık dokuyoruz. Başarılı bir sezon geçirmek için adımlarımızı temkinli atıyoruz. İç transferde 6,dış transferde 11 yeni oyuncuyla sözleşme imzaladık.Transfer ettiğimiz 11 yeni oyuncumuzun güzel işler yapacaklarına inanıyoruz. Önümüzdeki günlerde sahaya çıkıp çalışmalara başlayacağız. Hocamız gerek gördüğü takdirde 1-2 oyuncu alıp kadromuzu şekillendireceğiz. 'Hep beraber el ele her sene bir üst lige' parolasıyla Kuşadası Gençlikspor'u daha üst liglere taşıyacak projelerle hareket ediyoruz.Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım Kuşadası Gençlikspor'un başarısı için elimizden gelenin en iyisini yapacağız "dedi. - AYDIN

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler