Haberler

Muğla'da Dalaman Darıyeri Yayla Kültür Şenliği

Abone Ol

Muğla'nın Dalaman ilçesinde Dalaman Belediyesi ile Darıyeri Mahalle Muhtarlığı tarafından düzenlenen şenlikte, TRT sanatçısı Tuğba Ger konser verdi ve Alişan Kapaklıkaya'nın 'Ailede Mutluluk' konferansı gerçekleştirildi. Şenlikte halk oyunları gösterileri, yöre kültürü ve tarihi sunumları yapıldı ve yöresel ürünlerin satışı gerçekleştirildi. Muğla Gençlik Merkezi'nin etkinlikleriyle çocuklar da keyifli dakikalar yaşadı.

Muğla'da "Dalaman Darıyeri Yayla Kültür Şenliği" gerçekleştirildi.

Dalaman Belediyesi ile Darıyeri Mahalle Muhtarlığınca mahallede düzenlenen şenlikte, TRT sanatçısı Tuğba Ger konser verdi. Şenlik, Alişan Kapaklıkaya'nın, "Ailede Mutluluk" konferansı ile sürdü.

Etkinlikte, halk oyunları gösterileri, yöre kültürü ve tarihi üzerine sunumlar ve yöresel ürünlerin satışı yapıldı.

Muğla Gençlik Merkezi'nin etkinlikleriyle çocuklar, keyifli dakikalar yaşadı.

Kaynak: AA / Kültür Sanat

Dalaman Alişan Muğla Turizm Kültür Sanat Haberler

Bakmadan Geçme

Eltilerin Savaşı filmi oyuncuları kim? Eltilerin Savaşı filmi konusu, oyuncuları ve Eltilerin Savaşı özeti! Eltilerin Savaşı filmi konusu nedir? Eltilerin Savaşı oyuncuları ve Eltilerin Savaşı özeti! Eltilerin Savaşı nerede çekildi? Eltilerin Savaşı konusu ne, oyuncuları kimler? Eltilerin Savaşı ne zaman, hangi kanalda? Güneş delindi mi? Güneş yüzeyindeki kara delik nedir, Dünya'ya zararı var mı? Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 6-7 Aralık Benzine ve Motorine İndirim veya Zam var mı? Güncel akaryakıt fiyatları! Trabzonspor - Çorum FK maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Trabzonspor - Çorum FK maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Canlı maç anlatımı! Trabzonspor - Çorum FK maçı CANLI izle! Trabzonspor - Çorum FK maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? 6 Aralık Kabine toplantısı kararları! SON DAKİKA! Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları! Ziraat Türkiye Kupası 5. tur kura çekimi ne zaman? ZTK KURA ÇEKİMİ TARİHİ Kabine toplantısı konuları! GÜNDEMDE NELER VAR? 6 Aralık Kabine toplantısı konuları neler? Kabine toplantısı bitti mi? SON DURUM! Kabine toplantısı gündeminde neler var? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi partiden milletvekili? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu'nun hayatı! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Bursa su kesintisi listesi!
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title