Haberler

Motosikletçiler, "Cumhuriyet Korteji" Düzenleyecek

Türkiye Motosiklet Platformu, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Suadiye sahilinden Edirnekapı Şehitliği'ne kıtalararası sürüş gerçekleştirecek

Türkiye Motosiklet Platformu, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla "Cumhuriyet Korteji" düzenleyecek.

Platformdan yapılan açıklamaya göre, 29 Ekim'de farkındalık oluşturmak amacıyla Suadiye sahilinden Edirnekapı Şehitliği'ne kıtalararası sürüş gerçekleştirilecek.

Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ, Yalova, Bursa gibi çevre illerden de katılımın olacağı korteje, Marmara bölgesi dışından da katılım bekleniyor.

Bu yıl 5 binin üzerinde motosikletli katılımcının beklendiği etkinlik, tüm motosiklet gruplarının katılımına açık.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Motosiklet Platformu Başkanı Zafer Fatih Özsoy, her yıl olduğu gibi bu yıl da "Cumhuriyet Korteji"nin büyük bir coşkuyla yapılacağını belirtti.

Türkiye Motosiklet Platformu olarak düzenledikleri ülkede genelinde eş zamanlı başlayacak korteje, motosikletleri Türk bayraklarıyla donatarak katılacaklarını aktaran Özsoy, şunları kaydetti:

"Cumhuriyetin 90. yılı dolayısıyla bu yıl her zamankinden daha fazla bir katılımla kortejimizi gerçekleştireceğiz. Hedefimiz 5 bin ve üzeri motosikletli sayısına ulaşabilmek. Motosiklet sevsin sevmesin herkesi 29 Ekim'de Suadiye sahiline bize destek vermeleri için bekliyoruz. Sonrasında Edirnekapı Şehitliği'ne yapılacak toplu sürüşle varlığımızı hissettirip şehitlikte yapacağımız duyuruyla da sesimizi duyuracağız." - İstanbul

Kaynak: AA / Kültür Sanat

29 Ekim Suadiye Türkiye Kültür Sanat Haberler

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

Osmaniye'de iki grup arasında çıkan kavgada belediye başkanı da yaralandı

Osmaniye'de iki grup arasında çıkan kavgada belediye başkanı da yaralandı

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan: İki devletli çözüm olmazsa, dördüncü Gazze savaşı çıkacak

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan: İki devletli çözüm olmazsa, dördüncü Gazze savaşı çıkacak

Bakmadan Geçme

ALES NE ZAMAN? || ALES/2 saat kaçta? ALES sınav giriş belgesi sorgulama ekranı! SON DAKİKA DEPREMLER || Tokat'ta deprem mi oldu? Deprem nerede oldu? LGS 2. Tercihler ne zaman? e-Okul lise nakil başvurusu nasıl ve nereden yapılır? MasterChef Türkiye 2024'te ana kadroya giren 11. yarışmacı kim oldu? MasterChef kim kazandı? 25 TEMMUZ HAMSTER KOMBAT GÜNLÜK ŞİFRE KOMBO | Hamster Kombat yeni şifre ne, nasıl kullanılır? Hamster Kombat nedir? 25-26 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 25-26 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25-26 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Beylikdüzü, Şişli, Sarıyer elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Yenimahalle, Altındağ, Pursaklar elektrik kesintisi! Şişe çevirmece doğruluk soruları! Şişe çevirmecede sevgiliye sorulabilecek zor doğruluk soruları örnekleri e-Nabız randevu onaylama! e-Nabız'dan randevu nasıl onaylanır?
Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

title