Haberler

Koray Avcı Bodrum'da sevenlerini coşturdu

Güncelleme:

Güçlü sesi ve eşsiz sahne performansıyla yediden yetmişe herkesin gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Koray Avcı, Bodrum Antik Tiyatro sahnesinde sevenlerini coşturdu. Konserine hareketli şarkılarla başlayan Avcı, Antik Tiyatro'yu hınca hınç dolduran hayranlarıyla birlikte sevilen şarkılarını hep bir ağızdan söyledi. Bodrumlu müzikseverlere özel bir konsept hazırlayan Avcı, seyircisini mest etti. Yaklaşık iki saat boyunca sahnede adım atmadık yer bırakmayan başarılı sanatçı, Roman kızlarla birlikte oynayarak eğlencenin ritmini arttırdı. Ege'ye gelip zeybek oynamadan dönmek olmaz diyerek Sarı Zeybek türküsünde zeybek oynayan Koray Avcı, ekrana gelen Atatürk fotoğrafları ve performansıyla dakikalarca ayakta alkışlandı. Kendisini dinlemeye gelenler arasında yer alan manevi abim dediği ve aynı zamanda kaptanlığı öğrendiği yakın dostu Özlen Yüceler'i de sahneye davet eden Koray Avcı, abisi ile hem dertleşti hem de birlikte Geçer şarkısını söylerken duygusal anlar yaşadı. Koray Avcı yaz turnesine hız kesmeden devam edecek.

Güçlü sesi ve eşsiz sahne performansıyla yediden yetmişe herkesin gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Koray Avcı, önceki akşam Bodrum Antik Tiyatro sahnesinde sevenlerini coşturdu.

Konserine hareketli şarkılarla başlayan Koray Avcı, Antik Tiyatro'yu hınca hınç dolduran hayranlarıyla birlikte sevilen şarkılarını hep bir ağızdan söyledi. Bodrumlu müzikseverlere özel bir konsept hazırlayan Avcı, seyircisini mest etti. Yaklaşık iki saat boyunca sahnede adım atmadık yer bırakmayan başarılı sanatçı, Roman kızlarla birlikte oynayarak eğlencenin ritmini arttırdı.

" Ege'ye gelip zeybek oynamadan dönmek olmaz" diyerek Sarı Zeybek türküsünde zeybek oynayan Koray Avcı, ekrana gelen Atatürk fotoğrafları ve performansıyla dakikalarca ayakta alkışlandı. Kendisini dinlemeye gelenler arasında yer alan 'manevi abim' dediği ve aynı zamanda kaptanlığı öğrendiği yakın dostu Özlen Yüceler'i de sahneye davet eden Koray Avcı, abisi ile hem dertleşti hem de birlikte 'Geçer' şarkısını söylerken duygusal anlar yaşadı.

Koray Avcı yaz turnesine hız kesmeden devam edecek. - MUĞLA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Kültür Sanat

Koray Avcı Bodrum Ege Kültür Sanat Haberler

AK Parti'yi karıştıran ikramiye iddiası! 'Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne götürmeye yüzüm yok'

AK Parti'yi karıştıran ikramiye iddiası! "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne götürmeye yüzüm yok"

Erdoğan: Sahipsiz köpeklerin sahiplendirilmesini amaçlıyoruz, bunu başarabilirsek sonraki adıma gerek kalmayacak

Erdoğan: Sahipsiz köpeklerin sahiplendirilmesini amaçlıyoruz, bunu başarabilirsek sonraki adıma gerek kalmayacak

Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş'a cinsel saldırı suçundan hapis cezası

Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş'a cinsel saldırı suçundan hapis cezası

Anne ve babasını vurup kafasına sıkan gencin dayısı: Uyuşturucu parası istemiş, vermeyince olayı gerçekleştirmiş

Anne ve babasını vurup kafasına sıkan gencin dayısı: Uyuşturucu parası istemiş, vermeyince olayı gerçekleştirmiş

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title