Haberler

Güvenli Limanlardan Aydınlık Geleceğe Projesi kapsamında kitap bağışı yapıldı

Güncelleme:

Güvenli Limanlardan Aydınlık Geleceğe Projesi kapsamında, okuyucuların önerisi üzerine Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü personelince alınan kitaplar, Çanakkale Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi'ne bağışlandı.

Çanakkale İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yasemin Topsakal, kitapların bağışlanması dolayısıyla kütüphanede düzenlenen programda kitapları okuyucuyla buluşturmaktan duyduğu heyecanı dile getirdi.

Çanakkale İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı, emniyet müdürü yardımcıları, şube müdürleri, birim amirlerinin desteğinin büyük olduğunu ifade eden Topsakal, "Onların katkıları ve Çanakkale Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi'ndeki görevlilerimizin de vesile olmasıyla birbirinden güzel bu kitapları okuyucularıyla buluşturduk. Umarım 100 kitap, yüzlerce, binlerce kişiye ulaşır. Gençlerimizin aydınlanması açısından emniyet olarak küçük bir ışık bile yakabiliyorsak ne mutlu." diye konuştu

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi Müdürü Ali Osman Ünal da emniyetin böyle bir desteğinin olmasının kendilerini gururlandırdığını ifade etti.

İlerleyen günlerde Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü ile birçok projeye imza atacaklarını belirten Ünal, "Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü için 'kitap dostu', 'kütüphane dostu emniyet' diye bahsetmek istiyorum. Hepsine teşekkür ediyorum. Diğer kurumlarımızdan da böyle bir desteği bekliyoruz. Böyle bir toplu bağışın düşünülmesi güzel. Çocuklar ve gençler için yapılan bu hizmeti takdir ediyorum." dedi.

Kaynak: AA / Kültür Sanat

Mehmet Akif Ersoy Emniyet Müdürlüğü Çanakkale Kültür Kültür Sanat Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Bitlis İl Emniyet Müdürü kimdir? Ortaç Şekerlioğlu kimdir? Bombacı Mülayim olayı ne, Bombacı Mülayim kim, adı ne? Bitlis, Bombacı Mülayim neden gözaltına alındı? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 17 Nisan 2024 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 17 Nisan 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 17 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 17 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 17 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 17 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 17 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 17 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 17 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 17 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 17 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 17 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Akrep yenir mi? Akrep yemek helal mi, haram mı? DİYANET AÇIKLADI Servet Yardımcı hangi takımlı, Servet Yardımcıkimdir?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title