Haberler

Aysun ve Ali Kocatepe, "Sabahattin Ali 110 Yaşında" Zorlu PSM'de!

Güncelleme:

Zorlu Performans Sanatları Merkezi, 'Vestel Gururla Yerli Konserleri' kapsamında, Atlantis Yapım işbirliğiyle, yerli müzik sahnesinin önemli isimlerini ağırlamaya devam ediyor.

24 Mayıs'ta Türk edebiyatının en saygın yazarlarından Aysun ve Ali Kocatepe'nin Sabahattin Ali'nin anısına gerçekleştireceği, 'Sabahattin Ali 110 Yaşında' konserine ev sahipliği yapacak Zorlu PSM'nin Drama Sahnesi'nde gerçekleşecek olan bu özel konserde Edip Akbayram, Zara ve Koray Avcı da konuk sanatçı olarak müzikseverlerle buluşacak.

Aysun Kocatepe ve Ali Kocatepe'nin bu yıl hayata geçirdiği "Sabahattin Ali 110 Yaşında" konser serisinin gala gecesi Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında 24 Mayıs'ta Zorlu PSM Drama Sahnesi'nde gerçekleşecek. 'Kuyucaklı Yusuf', 'İçimizdeki Şeytan' ve 'Kürk Mantolu Madonna' romanlarının yanı sıra 'Değirmen' gibi günümüze kadar ulaşmış öyküleri, şiirleri ve 'Esirler' adlı oyunu Türk edebiyatına armağan etmiş Sabahattin Ali'nin bir çok şiiri bugüne kadar birçok besteci tarafından şarkı haline getirildi. Sabahattin Ali'nin şiirlerini en çok besteleyen sanatçılardan biri olan Ali Kocatepe'nin, değerli yazarın dizeleri üzerine bestelediği 'Ben Sana Vurgunum', 'Melankoli', 'Çocuklar Gibi', 'Meskenim Dağlar', 'Geçmiyor Günler', 'Çakır', 'Benimsin Diyemediğim' ve 'Yaşamak' isimli şarkılar, çeşitli albümlerde, Ali Kocatepe'nin yanı sıra Nükhet Duru, Sezen Aksu, Aysun Kocatepe, Modern Folk Üçlüsü, Mahsun Kırmızıgül, Kubat, Korhan Futacı, Işın Karaca gibi birçok sanatçı tarafından yorumlandı.

Aysun ve Ali Kocatepe'nin bu yıl hayata geçirdiği "Sabahattin Ali 110 Yaşında" konserlerinin, 24 Mayıs'ta Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Zorlu PSM'de gerçekleşecek olan konserde, Edip Akbayram, Zara ve Koray Avcı da bu özel konserin konuğu olarak sahne alacak.

Aysun ve Ali Kocatepe'nin çok özel şarkılardan bir repertuvar hazırladığı ve ikiliye Grup Rapsodi'nin eşlik edeceği gecenin biletlerine www.biletix.com , www.zorlupsm.com siteleri ile Zorlu PSM gişelerinden ulaşılıyor.

'Sabahattin Ali 110 Yaşında' Aysun ve Ali Kocatepe Konseri 24 Mayıs // Drama Sahnesi
Konuk Sanatçılar: Edip Akbayram – Zara – Koray Avcı
Saat: 21:00

Bilet Fiyatları:
1.kategori – 90,00 TL
2.kategori-70,00 TL
*Öğrenci biletleri %20 indirimlidir.

Kaynak: Haberler.Com / Kültür Sanat

Sabahattin Ali Edip Akbayram Ali Kocatepe Vestel Kültür Sanat Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Özel'den Bahçeli'nin elini öpen Özel Harekat Başkanı'na tepki: Sen, devletin polisi olmayı yanlış anlamışsın

Özel'den Bahçeli'nin elini öpen Özel Harekat Başkanı'na tepki: Sen, devletin polisi olmayı yanlış anlamışsın

Bakmadan Geçme

YKS 200, 210, 220, 230, 240, 250, 260, 270, 280, 290, 300 puanla nereye girebilirim? YKS hangi bölümler gelir? Han Yunus nerede? Han Yunus nereye bağlı? Han Yunus nasıl yönetiliyor? Rahmi Özkan'ın hastalığı nedir, neden hastaneye kaldırıldı? Avukat Rahmi Özkan'ın sağlık durumu nasıl? Tercih yapıp yerleşmeyince OBP puanı düşer mi? Tercih yapınca OBP puanı tekrar kullanılır mı? Elias Jelert kimdir? Elias Jelert nereli, kaç yaşında? Elias Jelert Kristensen hangi takımda ve pozisyonda oynuyor? İLAHİYAT BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İlahiyat taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! Samsun Tekkeköy'de deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 16 Temmuz Samsun'da nerede deprem oldu? Luan Peres kimdir? Luan Peres nereli, kaç yaşında? Luan Peres hangi takımda ve pozisyonda oynuyor? ATT TABAN PUANLARI 2024 | İlk ve Acil Yardım Paramedik Bölümü üniversite kontenjanları ve başarı sıralamaları! EA (eşit ağırlık) Bölümleri neler? Eşit Ağırlık puanıyla hangi bölümler seçilir? Eşit ağırlıkta en iyi bölüm hangisi? YKS CEVAP KAĞIDINI GÖRÜNTÜLEME | YKS cevap anahtarına nasıl bakılır? YURT DIŞI HARÇ PULU FİYATI 2024 | Yurt dışı harç pulu ne kadar, kaç TL? Yurt dışı çıkış harcına zam geldi mi? KYK YURT ÜCRETİ NE KADAR? 2024 KYK yurt ücretleri açıklandı mı? Sema Çeyrekbaşı kimdir, kaç yaşında? Sema Çeyrekbaşı'nın hastalığı nedir, sağlık durumu ne? KYK başvuruları ne zaman başlıyor? 2024 KYK YURT BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR?
Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title