"Aşk Halleri" Kartal Turnesinde - Haberler
Haberi Paylaş

"Aşk Halleri" Kartal Turnesinde

Bültenler - Kültür Sanat
'Aşk Halleri' Kartal Turnesinde

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Aşk Halleri adlı oyunla Kartal'da seyircilerle buluşuyor.

Nezihe Meriç'in çeşitli öykülerinden Hülya Karakaş'ın uyarlayıp yönettiği oyun, 13 Şubat 2012 Pazartesi günü Kartal Hasan Ali Yücel Sahnesi'nde saat 19.30'da sahnelenecek.

Aşk savrulmaktır, savrulup kaybolmaktır. İhanet de vardır içinde, çığlık da... Aşk için serseri bir mayın gibi patlamaz mı insan… Gülmek de aşka dairdir, ağlamak da… Gün gelir aşk için kapının paspası olursun, gün gelir göğsünü siper ederek direnirsin aşk yüreğine sokulunca. Aşkın her haline, en yalın sözüyle Neşet Ertaş türküleri eşlik ediyor.

Müziğini Neşet Ertaş'ın, sahne ve kostüm tasarımını Eylül Gürcan'ın, ışık tasarımını Zilkifli Özdemir'in, müzik direktörlüğünü Hüseyin Tuncel'in, efekt tasarımını Nesin Coşkuner'in yaptığı oyunda; Sevil Uluyol, Cemal Ahhan Şener, Burcu Çoban, Pınar Aygün, Nazan Yatgın, Nurdan Kalınağa, Caner Bilginer, Eftal Gülbudak, Ömer Barış Bakova, Hülya Karakaş rol alıyor.

Bültenler / Kültür Sanat

Şehir Tiyatroları Hülya Karakaş Nezihe Meriç Kartal Kültür Sanat Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title