Haberler

6. Malatya Uluslararası Film Festivali

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Serdar Gökhan ve Selda Alkor'un esnafı gezmesi, - Serdar Gökhan ve Selda Alkor'un kayısı döneri kesmesi, - Serdar Gökhan ve Selda Alkor'un alışveriş yapması, - Serdar Gökhan ve Selda Alkor'un hayranlarıyla fotoğraf çekmesi, - Serdar Gökhan'ın konuşması, 6. Malatya Uluslararası Film Festivali- Sanatçılar Serdar Gökhan ve Selda Alkor, kayısı dükkanlarını gezerek alışveriş yaptı- Sanatçı Serdar Gökhan: "Kayısının her çeşidini burada gördüm. İstanbul'da demekki ot yiyiyormuşuz kayısı diye. Kayısıyı burada yedik.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Serdar Gökhan ve Selda Alkor'un esnafı gezmesi, - Serdar Gökhan ve Selda Alkor'un kayısı döneri kesmesi, - Serdar Gökhan ve Selda Alkor'un alışveriş yapması, - Serdar Gökhan ve Selda Alkor'un hayranlarıyla fotoğraf çekmesi, - Serdar Gökhan'ın konuşması, 6. Malatya Uluslararası Film Festivali- Sanatçılar Serdar Gökhan ve Selda Alkor, kayısı dükkanlarını gezerek alışveriş yaptı- Sanatçı Serdar Gökhan: "Kayısının her çeşidini burada gördüm. İstanbul'da demekki ot yiyiyormuşuz kayısı diye. Kayısıyı burada yedik. Çok güzel her şey" 6. Malatya Uluslararası Film Festivali'ne katılan sanatçılar Serdar Gökhan ve Selda Alkor, kayısı esnafını gezerek alışveriş yaptı.Malatya'daki Şire Pazarı'ndaki kayısı dükkanına gelen Gökhan ve Alkor, kayısı çeşitlerini tattıktan sonra kayısı dönerini kestiler. Esnafın kayısıyla ilgili bilgilerini anlattığı sanatçılar Gökhan ve Alkor, buradan kayısı döneri, kuru kayısıyla kayısılı cilt bakım malzemeleri satın aldı.Gökhan ve Alkor, kayısı dükkanının önüne gelen vatandaşlarla da çıkışta fotoğraf çektirdi. Kayısının çok güzel bir meyve olduğunu belirten Gökhan, "Kayısı için söylenecek bir şey yok. Dünyaya ithal edilen dünyanın en lezzetli, en güzel kayısısı. Buna bir şey söylemeye kimsenin hakkı da yok, hukuku da yok. Ayrıca hakikaten çok güzel ürünler. Kayısının her çeşidini burada gördüm. İstanbul'da demek ki ot yiyormuşuz kayısı diye. Kayısıyı burada yedik, çok güzel her şey" diye konuştu.Gökhan, kayısı dönerinin de tadına baktığını dile getirerek, "Kayısı dönerini de kestim, yedim. Onun da lezzeti apayrı güzel. Keşke ben de burada yaşasam da sıkı sık yiyebilsem. Bizim oralarda var ama bu lezzette ve tatta değil, biraz uyduruk yapıyorlar. Bizim İstanbul'da her şeyde olduğu gibi ona da hile karıştırıyorlar herhalde. İçim dışım kayısı oldu. Bir sene kayısı yiyemem onu da söyleyeyim" ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA / Kültür Sanat

Serdar Gökhan Selda Alkor İstanbul Malatya Kültür Sanat Haberler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Adıyaman'da skandallar zinciri! Doktorla hastanenin kavgası, Hamza bebeğin hayatına mal oldu

Adıyaman'da skandallar zinciri! Doktorla hastanenin kavgası, Hamza bebeğin hayatına mal oldu

Bakmadan Geçme

A101 bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ A101 açık mı kapalı mı? ŞOK bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ ŞOK açık mı kapalı mı? BİM bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ BİM açık mı kapalı mı? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 16 Haziran 2024 Pazar Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? İtalya-Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İtalya-Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Bayram namazı nasıl kılınır? Bayram namazı kaç rekat? Yalova Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yalova Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Uşak Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Uşak Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tunceli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tunceli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tokat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tokat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tekirdağ Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tekirdağ Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Yozgat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yozgat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Van Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Van Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title