KÖKSAL TOPTAN HABERLERİ

Köksal Toptan haber, Köksal Toptan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Köksal Toptan

Köksal Toptan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 3.1.1943 - ...

Köksal Toptan Kimdir ?

Köksal Toptan (3 Ocak 1943, Rize), Türk avukat, siyasetçi ve devlet adamı. İlkokulu Zonguldak Kilimli İlkokulu'nda, orta okulu Zonguldak Fener Ortaokulu'nda, liseyi Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesi'nde okuduktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi sınavlarını kazanarak 1962 yılında hukuk eğitimine başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Köksal Toptan - 18.9.2020
Ankara Uluslararası Batı Karadeniz Birliği yönetiminden Cumhurbaşkanlığı YİK üyesi Toptan'a ziyaret
Ankara Uluslararası Batı Karadeniz Birliği Başkanı Tuncay Gençer ve yönetimi, eski TBMM başkanlarından, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Cumhurbaşkanlığı Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan'ı ziyaret etti.
Köksal Toptan - 10.9.2020
Son Dakika: Evde karantina kararını ihlal ettiler, yurtta zorunlu tecrite alındılar
Evde karantina kararını ihlal ettiler, yurtta zorunlu tecrite alındılar BARTIN - Bartın'da evde karantina tedbirlerine uymadığı tespit edilen toplam 12 vatandaş Nedret Keten Erkek Öğrenci yurdunda karantinalarını tamamlamak üzere tecrit altına alındılar. Vali Yardımcısı Abdullah Aktaş evde karantina kararını ihlal eden 12 vatandaşın zorunlu olarak tecrit altında tutulduğunu ifade ederken, "Tedbirlere uymayan vatandaşlarımızı bundan sonra yine bu yurtta zorunlu tecrit altına alacağız" dedi. Bartın'da İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisinin almış olduğu kararlara istinaden yapılan denetimlerde evde karantina tedbirlerine uymadığı tespit edilen toplam 12 şahıs karantina yurdu olarak belirlenen Köksal Toptan Lisesi Nedret Keten Erkek Öğrenci yurdunda karantinalarını tamamlamak üzere tecrit altına alındılar.
Köksal Toptan - 10.9.2020
Son dakika gündem: Bartın'da karantina kuralını ihlal eden 12 kişi yurda yerleştirildi
Karara istinaden yapılan denetimlerde evde karantina tedbirlerine uymadığı tespit edilen 12 kişi, Valilik tarafından karantina yurdu olarak belirlenen Köksal Toptan Lisesi Nedret Keten Erkek Öğrenci yurdunda gözetim altına alındı.
Köksal Toptan - 2.9.2020
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı
Toplantıda, girişimci ve insani dış politika yaklaşımı sayesinde bugün dünyanın en geniş temsil ağına sahip 5. ülkesi durumunda olan Türkiye'nin, aynı şekilde dünyada en çok sığınmacıya ev sahipliği yapan ülke olduğu üzerinde durulduğunu bildiren Altun, şunları kaydetti: "Dış politikada bağımsız ve aktif davranma gücüne kavuşunca kimi gerilimlerden uzak kalabilmenin de mümkün olmadığı değerlendirilen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'nda, Türkiye'nin siyasi, diplomatik ve askeri imkanlarıyla tüm meselelerin üstesinden gelebilecek güce, dirayete ve kararlılığa sahip olduğunun altı çizilmiştir. Artık uluslararası platformda en üst lige yükselen Türkiye'nin bölgesel ve küresel her meselede sözüne, duruşuna, safına bakılan, ona göre konum alınan bir ülke haline geldiği, bu durumun da Türkiye'ye ilave sorumluluklar yüklediği belirtilen toplantıda, medeniyet ve tarih ortaklığına sahip olunan her yerde daha çok çalışmak, liderlik etmek, siyasi ve fiili oyun kurucu olmak gerektiği ifade edilmiştir." Toplantıya, Kurul üyeleri İsmail Kahraman, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin, Yıldırım Akbulut, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da katıldı.
Köksal Toptan - 2.9.2020
Diyarbakır anneleri evlat nöbetinde bir yılı geride bıraktı
TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu üyeleri, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran ve Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan aileleri ziyaret etti, desteklerini bildirdi.
Köksal Toptan - 31.7.2020
TBMM Başkanı Şentop, eski Meclis Başkanlarının bayramını kutladı
Şentop, Binali Yıldırım, İsmail Kahraman, Mehmet Ali Şahin, Köksal Toptan, Cemil Çiçek, İsmet Yılmaz, Bülent Arınç, Ömer İzgi, Mustafa Kalemli, Hikmet Çetin, Yıldırım Akbulut ve Cahit Karakaş'ın da aralarında bulunduğu isimlerle görüşerek bayramlarını kutladı.
Köksal Toptan - 26.7.2020
Haftanın tarihine bakış
2008- TBMM Başkanı Köksal Toptan, "TBMM Onur Ödülü"nü törenle tarihçi Prof.
Köksal Toptan - 28.6.2020
Diyarbakır anneleri 300 gündür evlat nöbetinde
TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu üyeleri, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran ve Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan aileleri ziyaret etti, desteklerini bildirdi.
Köksal Toptan - 16.6.2020
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı
Toplantıda, bütün Osmanlı vatandaşları için zorluk ve acıyla geçen bir dönemin çeşitli odaklar tarafından üretilen yalan ve iftiralarla siyasi hesaplar uğruna kullanılmaya çalışmasının önüne geçecek politikalar üzerinde durulduğunu bildiren Altun, şunları kaydetti: "Türkiye'yi ve milletimizi karalamak için 1915 olaylarını malzeme olarak kullanan Ermeni lobisinin ve konuyu siyasi hesaplarla istismar eden ülkelerin gerçek dışı iddialarla yaptıkları propagandanın önüne geçecek kapsamlı adımların ele alındığı toplantıda, konunun tarihi ve hukuki boyutlarının ulusal ve uluslararası kamuoyunda gerçekleriyle anlatılmasını sağlayacak projeler ve faaliyetler ele alınmıştır." Toplantı Toplantıya, kurul üyeleri İsmail Kahraman, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin, Yıldırım Akbulut, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da katıldı.
Köksal Toptan - 28.5.2020
Zonguldak'ta cuma namazı kılınacak yerler belirlendi
Evde izolasyonda olan kişilerin cuma namazı için ikametgahlarından ayrılmayacakları ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "65 yaş üstü ve sokağa çıkma kısıtlaması olanlar, cuma namazı için ikametgahlarından ayrılmayacaktır. Cuma cemaati 50'nin altında olan yerleşim yerlerinde kurallara uymak şartı ile yerleşim yerlerindeki cami bahçeleri veya uygun olan açık alanlarda cuma namazı kılacak ve cuma namazı saatinde camiler kapalı olacaktır. Cuma cemaati 50'nin üstünde olan yerlerde ilgili kurullarca belirlenen bölgelerde cuma namazı kılınabilecek ve cuma namazı saatinde camiler kapalı olacaktır. Namaza gelecek kişiler, abdestlerini evlerinde veya iş yerlerinde alacak, kendi seccadeleri ile maskeli olarak gelecek ve sosyal mesafe kurallarına uyacaklardır. Camilerde abdest alınmasına izin verilmeyecektir. Cuma vaktinde il merkezinde de camiler ve WC'leri kapalı olacaktır." Açıklamada, cuma namazının kent merkezindeki liman alanı, Anadolu Erkek İmam Hatip Lisesi, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız A.İ.H.L., Karaelmas İlkokulu, Şehit Gökhan Esen İmam Hatip Lisesi, İnağzı Köksal Toptan İlköğretim Okulu, Asma İlkokulu bahçelerinin yanı sıra Ontemmuz Mahallesi Bilal Habeşi ve Merkez Baştarla Mahallesi Rat-Site cami avlulaları ile Dilaver Mahallesi stat üstü otopark alanı ve üniversite konuk evi önü meydanında kılınabileceği belirtildi.
Köksal Toptan - 24.5.2020
TBMM Başkanı Şentop, eski Meclis Başkanlarının bayramlarını kutladı
Şentop, Cahit Karakaş, Kaya Erdem, Hüsamettin Cindoruk, Yıldırım Akbulut, Hikmet Çetin, Mustafa Kalemli, Ömer İzgi, Bülent Arınç, Mehmet Ali Şahin, Köksal Toptan, Cemil Çiçek, İsmet Yılmaz, İsmail Kahraman ve Binali Yıldırım ile görüşerek bayramlarını kutladı.
Köksal Toptan - 7.3.2020
Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye Konferansı
Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan, "Suriye parçalandı.
Köksal Toptan - 19.2.2020
Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan'dan "tarafsızlık" vurgusu
Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan, "Kim olursa olsun, siyasi mensubiyetine bakmadan, önümüze gelen bir belediye başkanıyla ilgili iddialarda, 'acaba bu hangi partinin mensubu' diye üzerinde bile durmadan mevcut delillere göre karar verip, sistemin iyi ve dürüst işlemesi...
Köksal Toptan - 17.2.2020
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı
Toplantıya, kurul üyeleri İsmail Kahraman, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin, Yıldırım Akbulut ile Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü ve Büyükelçi Hasan Doğan katıldı.
Köksal Toptan - 4.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Haber-Kamera: Atike CEYLAN KAÇAR/SİLİFKE,(Mersin), =============================== Köksal Toptan: Proje bittiğinde daha güzel bir Türkiye olacaktır KAMU Görevlileri Etik Kurulu Başkanı, Cumhurbaşkanlığı İstişare Kurulu üyesi ve TBMM eski Başkanı Köksal Toptan, Antalya'da düzenlenen toplantıda 'Yerel Yönetimlerde Etik Farkındalık Projesi'nin 2021 başında tamamlanacağını söyledi.
Köksal Toptan - 28.1.2020
Bartın'dan kısa kısa
Yine Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi'nde 60, Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde 30 öğrenci kontenjanı artırıldığı ifade edilen açıklamada, sınavsız öğrenci alan Bartın Lisesi, Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi, Köksal Toptan Anadolu Lisesi, TOBB Cumhuriyet Anadolu liselerinde de 34'er öğrenci kontenjan artışına gidildiği kaydedildi.
Köksal Toptan - 17.1.2020
Meclis fotoğrafçısı Orhan Aydemir için cenaze töreni
TBMM'de düzenlenen törene, Aydemir'in yakınlarının yanı sıra eski TBMM başkanları Bülent Arınç ve Köksal Toptan, AK Parti grup başkanvekilleri Cahit Özkan ve Mehmet Muş, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu, milletvekilleri, siyasi parti temsilcileri, Meclis personeli ve meslektaşları katıldı.
Köksal Toptan - 14.1.2020
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı
Toplantıya, kurul üyeleri İsmail Kahraman, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin, Yıldırım Akbulut ile Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı ve İletişim Başkanı Fahrettin Altun da katıldı.
Köksal Toptan - 6.1.2020
Yerel Yönetimlerde Etik Farkındalık Projesi Çalıştayı
Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan, Konak Mövenpick Hotel'de, çalıştay nedeniyle basın toplantısı düzenledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Köksal Toptan Haberleri | Köksal Toptan Kimdir - Haberler - Köksal Toptan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Köksal Toptan kimdir, hayatı ve biyografisi. Ankara Uluslararası Batı Karadeniz Birliği yönetiminden Cumhurbaşkanlığı YİK üyesi Top
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 12:22:08. #1.15#
title