Kızgın Boğa, Matadorları Arenaya Çıktıklarına Pişman Etti

Kızgın Boğa, Matadorları Arenaya Çıktıklarına Pişman Etti

Portekiz'de yapılan boğa güreşi sırasında kızgın boğa, karşısındaki 8 matadoru darmaduman etti. Boğanın üzerinden geçtiği bir matador ise, beyin travması geçirerek şoka girdi.

Portekiz'de bir boğa güreşi sırasında kızgın boğa karşısındaki 8 matadoru darmaduman etti. Boğanın üzerinden geçtiği bir matador ise beyin travması geçirerek hastaneye kaldırıldı.

BOYNUZUNU SAPLAYARAK SÜRÜKLEDİ

Kızgın boğa karşısında bekleyen ilk matadoru boynuzlarını saplayıp sürükledi. Diğer matadorlar olaya müdahale edince boğa matadorları sağa sola fırlattı. Boğanın ilk saldırdığı matador hastaneye kaldırıldı. Beyin travması yaşadığı belirtilen matadorun taburcu edildiği belirtildi. İspanya'da yapılan boğa güreşlerinde sadece bir matador sadece bir boğa ile mücadele ederken Portekiz'de 'Forcados' lakaplı sekiz matador boğa ile mücadele ediyor. Sekiz matadordan bir tanesi her hangi bir teçhizat olmadan çıplak elle boğayı kışkırtıyor. Boğa ilk matadora saldırınca diğer yedi matador müdahale edip boğayı etkisiz hale getiriyor.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.