Kırıkkale Tüpraş'ta Bahar Festivali

Kırıkkale Tüpraş'ta Bahar Festivali

Kırıkkale'nin Bahşılı İlçesinde Faliyet Gösteren Tüpraş Rafinerisi'nde Bahar Festivali Düzenlendi. Rafineri Çalışanlarının Aileleri ile Katıldığı Festivalde Funda Arar Sahne Aldı.

Kırıkkale Tüpraş'ta Bahar Festivali

Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde faliyet gösteren Tüpraş Rafinerisi'nde bahar festivali düzenlendi. Rafineri çalışanlarının aileleri ile katıldığı festivalde Funda Arar sahne aldı.

Rafineri lojmanındaki Şahin tepesi piknik alanında düzenlenen bahar festivaline Tüpraş Genel Müdürü Yavuz Erkut, eşi Saniye Erkut, Genel Müdürlük İnsan Kaynakları Müdürü Nezih Akçınar, Genel Müdürlük Kurumsal İlişkiler Müdürü Seval Kızılcan katıldı. Festival kapsamında yaklaşım bin 500 kişiyi ağırlayan Rafineri Müdürü Hadi Erbeyoğlu ve eşi Nur Erbeyoğlu, eksiksiz yapılan organizasyonla personel ailelerinden tam not aldı. Festivalde bir konuşma Yavuz Erkut, bu yıl ilk kez Marmara Bölgesi'nden Kırıkkale

bölgesine ürün taşıdıklarını hatırlatarak, "Kırıkkale rafinerisi olarak bu yıl tüm zamanların jet ve motorin satışını kırdık. Ay bazında ise asfalt rekorunu kırarak farklı bir başarı elde ettik. Hedefimiz, kısa sürede yatırımlarımızı bitirerek çok daha karlı, çok daha verimli çalışmalara yönelmektir. Bu yatırımları hızlandırırken huzurlu çalışma ortamı ve emniyet tedbirlerinden ödün vermemeliyiz" dedi.

2007 yılı hedeflerine ulaşıldığını, başlanan yatırımların bitirilmesiyle hedeflenenin de üzerine çıkılmasının beklendiğini ifade eden Genel Müdür Erkut, "Güven ve huzurlu bir ortamda çalışarak, ailelerimizle birlikte ülkemize olan katkılarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

Funda Arar'ın da sahne aldığı bahar festivalinde rafineri çalışanları gönüllerince eğlenerek unutulmaz bir gün yaşadılar. Konser sonunda Petrol-İş Kırıkkale Şube Sekreteri Mertgün Altınoluk, sendika çalışanları adına sanatçıya çiçek vererek teşekkür etti.

(SY-BÖ-OK-OK-Y)