Kırıkkale: AK Parti Hasandede Belde Teşkilatı Törenle Açıldı

Kırıkkale: AK Parti Hasandede Belde Teşkilatı Törenle Açıldı

AK Parti Kırıkkale Teşkilatı Çalışmalarına Hafta Sonu da Devam Ettiriyor. İl Başkanı Nuh Dağdelen, Kırıkkale'ye Bağlı Hasandede Beldesi'nde Partinin Belde Teşkilatı'nın Açılışı İçin Bir Tören Düzenledi.

Kırıkkale: AK Parti Hasandede Belde Teşkilatı Törenle Açıldı

AK Parti Kırıkkale Teşkilatı çalışmalarına hafta sonu da devam ettiriyor. İl Başkanı Nuh Dağdelen, Kırıkkale'ye bağlı Hasandede Beldesi'nde partinin Belde Teşkilatı'nın açılışı için bir tören düzenledi.

Törene AK Parti Kırıkkale Milletvekili Murat Yılmazer, AK Parti Kırıkkale Kadın Kolları Başkanı Sevim Telli, İl Genel Meclisi üyeleri ve partililerle birlikte belde halkı katıldı. Törende konuşan AK Parti Kırıkkale Milletvekili Murat Yılmazer, geçmişte gelecekten umutsuz bir Türkiye'nin AK Parti iktidarına teslim edildiğini belirterek, "Enkaz edebiyatı yapmak istemiyorum ama gerçek ortada. Geleceğine emin bakmayan bir dönemden bu güne geldik. 5 Yıllık AK Parti döneminde 4 yıldır iktidardayız. İcraatlarımıza baktığınızda büyük mesafe aldığımızı görürsünüz. Biz tarihe nam salmış ecdadın torunlarıyız. Geçmişimizden örnek alarak geleceğimizi düzenlemeye çalışıyoruz. Partimiz teşkilatı açılışını yaptığımız bu beldede alevi kardeşlerimizle bizim ortak kültürümüz var. Asırlardır toplum olarak barış içinde yaşıyor, örf ve adetlerimizi bir arada sürdürüyoruz. Kimse bizim birlikteliğimizi bozmaya kalkmasın" dedi.

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen de konuşmasında teşkilat olarak beldelerde yapılanmaya devam ettiklerini söyledi. Konuşmalardan sonra belde teşkilatının açılışı törene katılanlar tarafından yapıldı. Açılış sonrası Sadullah Özdemir Belde Başkanı, eşi Sevda Özdemir de belde kadın kolları Başkanı olarak göreve başladı. Kırıkkale Milletvekili Yılmazer, törenden sonra kasabada bulunan Hasandede Türbesi'ni ziyaret etti.