Kimse Yok mu Derneğinden 950 Kişiye Ramazan Yardımı

Kimse Yok mu Derneğinden 950 Kişiye Ramazan Yardımı

Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel
Kimse Yok mu Derneğinden 950 Kişiye Ramazan Yardımı

Kimse Yok Mu Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından ramazan ayında 950 kişiye ayni ve nakdi yardım ulaştırıldı, merkez ve ilçelerde 500 kişiye iftar verildi.

Kimse Yok mu Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından ramazan ayında 950 kişiye ayni ve nakdi yardım ulaştırıldı, merkez ve ilçelerde 500 kişiye iftar verildi. 

Şube Başkanı Mustafa Çobanoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, fitre ve zekat vermek isteyenlerin, İmaret Camisi önünde bulunan yardım toplama standını ziyaret edebileceklerini bildirdi.

Banka hesap numaraları, kısa mesaj (SMS), on-line bağış, kumbaralar ya da dernekte yardımları kabul ettiklerini belirten Çobanoğlu, yardımları her zaman beklediklerini, yardımcı olan herkese teşekkür ettiklerini duyurdu.

Bolvadin ve Sandıklı ilçelerinde iyilik noktaları bulunduğu bilgisini veren Çobanoğlu, "Yardım etmek isteyen halkımız doğrudan bu iyilik noktalarımıza yardımlarını yapabilir. Ayrıca ihtiyacı olan vatandaşlarımız da iyilik noktalarımızdan ihtiyaçlarını karşılayabilir" ifadesini kullandı.m - Afyon

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title