Kılıçdaroğlu'ndan Kıvırcık Ali'nin Ailesine Taziye Ziyareti - Haberler
Haberi Paylaş

Kılıçdaroğlu'ndan Kıvırcık Ali'nin Ailesine Taziye Ziyareti

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Kılıçdaroğlu'ndan Kıvırcık Ali'nin Ailesine Taziye Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (Chp) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden 'Kıvırcık Ali' Olarak Bilinen Sanatçı Ali Özütemiz'in Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

KILIÇDAROĞLU'NDAN KIVIRCIK ALİ'NİN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, trafik kazasında hayatını kaybeden 'Kıvırcık Ali' olarak bilinen sanatçı Ali Özütemiz'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Kemal Kılıçdaoğlu, taziye için saat 14.00 sıralarında Avcılar'daki Er Mahmut Dede Kültür ve Cemevi'ne geldi. Kılıçdaroğlu'na CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil, CHP İstanbul İl Nebil İlseven, CHP Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci de eşlik etti. Kılıçdaoğlu, Kıvırcık Ali'nin eşi Aslı Özütemiz ve annesi Gülbahar Özütemiz ile çocukları ve kardeşlerine başsağlığı dileğinde bulundu. Yenibosna Cem Vakfı yöneticilerinden Yüksel Polat yaptığı konuşmada, Kılıçdaroğlu'nun Kıvırcık Ali'nin cenazesine şehit cenazeleri olduğu için katılamadığını söyledi. Kılıçdaroğlu yaklaşık 25 dakika kaldığı cemevinden alkışlar eşliğinde ayrıldı.

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500