Kick Boks Milli Takım Antrenörü Aysun Aygün Açıklaması

Kick Boks Milli Takım Antrenörü Aysun Aygün Açıklaması

Kick Boks Milli Takım Antrenörü Aysun Aygün, İtalya'da yapılacak 2012 Dünya Kick Boks Kupası müsabakalarından başarıyla döneceklerini söyledi.1-2-3 Haziran tarihlerinde İtalya'nın Rimini kentinde yapılacak Dünya Kick Boks Federasyonu'nun (WAKO)...

Kick Boks Milli Takım Antrenörü Aysun Aygün Açıklaması

Kick Boks Milli Takım Antrenörü Aysun Aygün, İtalya'da yapılacak 2012 Dünya Kick Boks Kupası müsabakalarından başarıyla döneceklerini söyledi.

1-2-3 Haziran tarihlerinde İtalya'nın Rimini kentinde yapılacak Dünya Kick Boks Federasyonu'nun (WAKO) 2012 yılı Dünya Kupası müsabakaları için İtalya'ya gitti. Aygün yaptığı açıklamada, Türk Milli Takımı olarak başarılı bir şekilde döneceklerinden emin olduğunu söyleyen Aygün, "Ülkemizdeki sporcuların artık dünyada yetişen iyi sporcular arasına yer aldığını" ifade etti.

1981 yılında Eskişehir'de kurulan Dinamik-Do Spor Kulübü'nün boks ve kick boks antrenörü Aysun Aygün, 1994 yılından bu yana Milli Takım Antrenörlüğü'nü de başarılarla sürdürmektedir.

1997 yılında dünyada faaliyeti resmen kabul edilen ve günümüzde olimpik branş haline gelen bayan boksunun kurulduğu günden, günümüze kadar hem kentte hem de milli takımlarda görev yaparken sayısız şampiyon boksör yetiştirdi.

(HÖ)

31.05.2012 13: 26: 57

TSI

NNNN - ESKİŞEHİR