Kıbrıs Şehitleri Caddesi Haberleri

Kıbrıs Şehitleri Caddesi haber, Kıbrıs Şehitleri Caddesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kıbrıs Şehitleri Caddesi - 26.08.2021
Konak'ta aşure bereketi paylaşıldı
Konak Belediyesi, Muharrem ayı sebebiyle şehrin en işlek noktalarından olan Kıbrıs Şehitleri Caddesi ile Kemeraltı Çarşısı'nda aşure ikramı gerçekleştirdi.
Kıbrıs Şehitleri Caddesi - 01.05.2021
İzmir'de izinsiz 1 Mayıs gösterilerine 20 gözaltı (4)
HEPSİ SERBESTİzmir'in Konak, Bornova ve Buca ilçelerinde 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde izinsiz gösteri düzenlemek isteyen gruplara polisin müdahalesi sonucu 31 kişi gözaltına alındı.
Kıbrıs Şehitleri Caddesi - 07.02.2021
Son dakika haberi... İzmir'de gözaltına alınan 26 eylemci serbest bırakıldı
Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde, geçen 5 Şubat akşamı, Boğaziçi Üniversitesi'ndeki olaylara destek için izinsiz toplanan gruba, polis dağılmaları yönünde uyarıda bulundu.
Kıbrıs Şehitleri Caddesi - 07.02.2021
Boğaziçi Üniversitesindeki olaylara ilişkin İzmir'de gösteri yapan 26 kişi serbest bırakıldı
Alınan bilgiye göre, Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde önceki gün akşam saatlerindeki iki ayrı gösteride gözaltına alınan 26 kişinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Kıbrıs Şehitleri Caddesi - 05.02.2021
Boğaziçi Üniversitesi eylemlerine destek veren 26 kişi gözaltına alındı
Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde, Boğaziçi Üniversitesindeki olayları bahane eden bir grup toplandı.
Kıbrıs Şehitleri Caddesi - 04.02.2021
İzmir'de izinsiz gösteride gözaltına alınan 51 kişi serbest
Alsancak semti, Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde, dün saat 17.
Kıbrıs Şehitleri Caddesi - 04.02.2021
Boğaziçi Üniversitesindeki olaylara ilişkin İzmir'de gösteri yapan 51 kişi serbest bırakıldı
Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde dün akşamki izinsiz gösteride gözaltına alınan 51 kişinin emniyetteki işlemi tamamlandı.
Kıbrıs Şehitleri Caddesi - 03.02.2021
Son dakika haber! Boğaziçi Üniversitesi eylemlerine destek veren 51 kişi gözaltına alındı
Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde, Boğaziçi Üniversitesindeki olayları bahane eden bir grup toplandı.
Kıbrıs Şehitleri Caddesi - 03.02.2021
Boğaziçi Üniversitesindeki olaylara ilişkin İzmir'de eylem yapan 51 kişi gözaltına alındı
Alınan bilgiye göre, Boğaziçi Üniversitesindeki olayları bahane ederek Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde izinsiz olarak toplanan grup, polis ekiplerinin dağılmaları yönündeki duyuruları dinlemedi.
Kıbrıs Şehitleri Caddesi - 31.12.2020
İzmir'de yılbaşında bazı bulvar, meydan ve caddelere giriş yapılamayacak
Toplantıda alınan kararlar şöyle: "Sosyal izolasyonun teminine yönelik pek çok tedbirin uygulandığı bir ortamde turistik faaliyetler kapsamında geçici bir süreyle ülkemizde bulunan ve bu nedenle sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulan yabancı turistlerin eylemlerinin de salgının yayılımının düşürülmesinde yakalanan başarıyı gölgelememesi ve salgınla mücadelede zafiyet algısına neden olmaması için; bu gece saat 21.00'den yarın saat 10.00'a kadar ilimiz ve ilçe merkezlerinde simgesel özellikleri bulunan, şehirlerle özdeşleşen veya kutlama veya toplanma alanı olarak bilinen cadde, bulvar veya meydanlara yabancı turistler de dahil olmak üzere etkinlik amaçlı tüm girişlerin sınırlandırılmasına, sınırlamalara ilişkin kamuoyu bilgilendirmeleri yapılarak ve sınırlama getirilen süre boyunca bu yerlere kişilerin girişini engelleyecek şekilde fiziki güvenlik tedbirlerinin alınmasına, belirtilen cadde, bulvar veya meydanlarda sınırlama getirilen süre boyunca kişilerin (yabancı turistler de dahil) bir araya gelebilecekleri etkinliklere kesinlikle müsaade edilmemesine karar verilmiştir." Açıklamada, Gündoğdu, Meydanı, Konak Cumhuriyet Meydanı, Konak Saat Kulesi, Konak Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Birinci Kordon, Buca Forbes Caddesi, Bayraklı Sevgi Yolu, Bornova Küçük Park, Bornova Meydanı, Karşıyaka Çarşı, Bostanlı Caddesi, Karşıya Sahil'in yanı sıra Kaymakamların belirlediği alanların da kısıtlamaya dahil olduğu belirtildi.
Kıbrıs Şehitleri Caddesi - 22.12.2020
İzmir'de işlek noktalarda kısmi yoğunluk yaşandı
Kent genelinde sokak hareketliliğinin normalin altında olduğu gözlenirken Konak Meydanı, Kıbrıs Şehitleri Caddesi ve Karşıyaka Çarşısında zaman zaman sosyal mesafenin azaldığı anlar yaşandı.
Kıbrıs Şehitleri Caddesi - 08.12.2020
Turizm cenneti Bodrum'u sağanak vurdu
Bodrum'da akşam saatlerinde aniden bastıran sağanak yağmur cadde ve sokakları göle çevirdi. Çöp kutuları, dubalar, sandalye ve masalar sokaklarda sürüklendi. Bitez Mahallesi'nde birçok cadde sular altında kalırken, araçlar ilerlemekte güçlük çekti. Neyzen Teyfik Caddesi, Atatürk Caddesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi ve birçok sokak sular altında kaldı.
Kıbrıs Şehitleri Caddesi - 05.12.2020
Son dakika haber: İZMİR'DE CADDE, SOKAK VE MEYDANLARDA SESSİZLİK HAKİM
İçişleri Bakanlığı'nca koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle, İzmir'in en işlek yerleri Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Gündoğdu Meydanı, Cumhuriyet Meydanı ve Alsancak Gar'ında sessizlik hakim.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kıbrıs Şehitleri Caddesi Haberleri | Kıbrıs Şehitleri Caddesi Haber - Haberler - Kıbrıs Şehitleri Caddesi haberleri, son dakika kıbrıs şehitleri caddesi haber ve gelişmeleri burada. Konak'ta aşure bereketi paylaşıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 20:55:27. #1.16#

title