Kayıhan Osmanoğlu kimdir? Kayıhan Osmanoğlu yaşı kaç, mesleği nedir? Kayıhan Osmanoğlu hayatı ve biyografisi!
Advertisement

Kayıhan Osmanoğlu kimdir? Kayıhan Osmanoğlu yaşı kaç, mesleği nedir? Kayıhan Osmanoğlu hayatı ve biyografisi!

Haberler.com - Haberler | Gündem

Osmanlı padişahlarından 2. Abdülhamid'in torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu hakkında araştırmalar yapılıyor. Peki, Kayıhan Osmanoğlu kimdir? Kayıhan Osmanoğlu yaşı kaç, mesleği nedir?

2. Abdülhamid'in torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu., sosyal medyada günde oldu ve hakkında araştırımalar yapıldı. Kayıhan Osmanoğlu kimdir? Kayıhan Osmanoğlu yaşı kaç, mesleği nedir? İşte, Kayıhan Osmanoğlu hayatı ve biyografisi!

KAYIHAN OSMANOĞLU KİMDİR?

Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Osmanlı devletinin 34. Padişahı Sultan İkinci Abdülhamid'in 3. kuşak torunu olan Dahi Hanedan Ailesinin Harun Abdülkerim Osmanoğlu'nun oğlu ve Sultan İkinci Abdülhamid Han'ın 4. kuşak torunudur.

50 yıl sonra 1974 yılında ilk kez bir Osmanlı torunu Türkiye'ye geri dönmüştür.Kayıhan Osmanoğlu'nun babası Harun Abdülkerim Osmanoğlu'dur.Kayıhan Osmanoğlu Türkiye'de doğan ilk Osmanlı torunudur. Fatih semtinde 2 Ağustos 1979 tarihinde doğmuştur. Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Türkiye gazetesinde 10 yıl gazetecilik yapmış, 3 yıl da TGRT'de çalışmıştır.

Kayıhan Osmanoğlu kimdir? Kayıhan Osmanoğlu yaşı kaç, mesleği nedir? Kayıhan Osmanoğlu hayatı ve biyografisi!
Haber Yorumları (42)
361: Osmanoğlu ailesini siyasette görmek isteriz
VOLKAN TAN TURAN: ŞEHZADEMİZE İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAKIŞIR
KAYGI: Arkadaşlar Osmanlı da bizim. Türkiye de bizim. Tarihimizi iyi araştıralım. 600 yıllık bir Osmanlı çınarını kimse bitirmedi. Osmanlı kendi kendini bitirdi. Son dönem padişahları çok hata yaptı. Sonra yok olmaya yüz tutmuş bir devleti büyük Atatürk canlandırdı. Şuan bu masum torun üzerinden çok tehlikeli bir oyun oynanıyor. Oyuna gelmeyelim. Şuan bize düşen hem geçmişimize hem geleceğimize sahip çıkmaktır. En büyük hata şuan başkanlık sistemidir zaten. Daha da gerilere giderek hata üstüne hata yapmayın... Oyuna gelmeyin. Ama bu zatlara da saygı duyalım tabiki...
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title