Eski ortağı tarafından katledilen baba ve oğlun görüntüleri yürek burktu

Eski ortağı tarafından katledilen baba ve oğlun görüntüleri yürek burktu

21.02.2021 18:21 | Son Güncelleme: 21.02.2021 19:52

Eskişehir'de geçtiğimiz hafta eski ortakları tarafından evlerinde katledilen İlkay Tokkal ve Emel Tokkal ile 4 yaşındaki çocuklarından geriye neşeli olduğu görüntüler kaldı. Ailenin bir akrabası tarafından paylaşılan videoda, 4 yaşındaki Doruk'un babasına yapmış olduğu masaj görüntüleri yürekleri dağladı.

Eskişehir'de 15 Şubat tarihinde İlkay Tokkal'ın eski ortağı tarafından katledilen aileden İlkay Tokkal ve 4 yaşındaki oğlu Ali Doruk Tokkal'ın neşeli görüntüleri ortaya çıktı.

MİNİK ELLERİYLE MASAJ YAPTIĞI ANLAR YÜREK DAĞLADI

Bir akrabası tarafından sosyal medyada paylaşılan görüntülerde baba Tokkal'ın sırtına Ali Doruk Tokkal'ın minik elleriyle masaj yaptığı görüntülendi. Videoyu izleyenlerin yürekleri küçük Doruk ve babası için dağlandı.

ESKİ ORTAĞI TARAFINDAN KATLEDİLER

İlkay Tokkal ve Emel Tokkal ile 4 yaşındaki çocukları Doruk'un canice katledilmesiyle ilgili olarak İlkay Tokkal'ın eski ortağı katil zanlısı Mehmet Şerif Boğa canavarca hisle adam öldürme suçundan tutuklandı. Öte yandan Boğa'nın yeğeni Hakkı Boğa, akrabası Fesih Yiğit ile dayısı Zeki Oğuz da tutuklandı.

Eski ortağı tarafından katledilen baba ve oğlun görüntüleri yürek burktu

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / BAHADIR TURGUT

Haber Yorumları (10)
FAHRETTİN: idam şart. .
YAHYA: Bazi ülkeler halen idam var ama durumlarda degişiklik yok.
AYŞE ARİŞ: eskişehirin yüz karası ALLAH bin türlü cezanı versin
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title