Sedat Peker'den kardeşinin gözaltına alınmasına ilk tepki

Sedat Peker'den kardeşinin gözaltına alınmasına ilk tepki

Haberler.com - Haberler | Güncel

Organize suç örgütü lideri olmakla suçlanan Sedat Peker, kardeşi Atilla Peker ile koruması Yunus Olcay'ın gözaltına alınmasına Twitter hesabı üzerinden tepki gösterdi. Peker, "Korkut Eken'le Mehmet Ağar'ı neden gözaltına almıyorsunuz, sadece benim kardeşimi alıyorsunuz?" paylaşımını yaptı.

Sedat Peker'in kardeşi Atilla Peker ile koruması Yunus Olcay, Muğla'nın Fethiye ilçesinde gözaltına alındı. Peker'in kaldığı villada arama yapan ekipler, ruhsatsız tabanca ile iki şarjör ele geçirdi.

"NEDEN SADECE BENİM KARDEŞİMİ ALIYORSUNUZ?

Bu gelişmenin ardından Sedat Peker, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden kardeşi Atilla Peker ile koruması Yunus Olcay'ın gözaltına alınmasına tepki gösterdi. Peker, "Devletin kutsallığına inanmış olan şahsım tarafından bunu söylemek çok acı. Ancak namusu maaşı kadar olan bazı bürokratlar; Korkut Eken'le Mehmet Ağar'ı neden gözaltına almıyorsunuz, sadece benim kardeşimi alıyorsunuz?" ifadelerini kullandı.

Kardeşi Atilla Peker'in gözaltına alınmasına Sedat Peker'den ilk tepki


KUTLU ADALI'YI ÖLDÜRMEK İÇİN YARDIM İSTEDİKLERİNİ İDDİA ETMİŞTİ

Sedat Peker, Korkut Eken ve Mehmet Ağar'ın Kutlu Adalı'yı öldürmek için kendisinden yardım istediğini, kardeşi Atilla Peker'i göndereceğini söylediğini ancak Adalı'nın daha sonra Ağar ve Eken'e bağlı başka bir ekip tarafından öldürüldüğünü iddia etmişti.

Sedat Peker'den kardeşinin gözaltına alınmasına ilk tepki
Haber Yorumları (2)
HAKAN OKCU: gel de adama hak verme, o kadar iddia var ortada bir tane savcı da çıkıp ne oluyor kardeşim demedi, diyemedi.
YAVUZ AY: Ama kafamız nasıl güzel...!!! (,
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title