Karaduman, Muhtarlar ile İftarda Bir Araya Geldi - Haberler
Haberi Paylaş

Karaduman, Muhtarlar ile İftarda Bir Araya Geldi

Karaduman, Muhtarlar ile İftarda Bir Araya Geldi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, 19 mahalle muhtarıyla iftarda bir araya geldi.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, 19 mahalle muhtarıyla iftarda bir araya geldi.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman'ın ev sahipliği yaptığı iftar programında, Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Şerafettin Nas ve mahalle muhtarları hazır bulundu. İftar davetini kabul ederek katılım gösteren muhtarlara teşekkür eden Karaduman, şöyle dedi:

"Geleneksel hale getirdiğimiz mahalle muhtarlarımızla, başkanımızla birlikte bir iftar programı düzenledik. Geleneksel hale getirdiğimiz için her Ramazan'da bir araya geliyoruz. Bir anlamda gönül birlikteliğimizi devam ettirmiş oluyoruz. Zaman zaman programlarda bir araya geliyoruz. İktidar partisi olarak muhtarlarımızdan gelen taleplerin her zaman başımızın üstünde yeri vardır. Onlardan gelen talepleri yerine götürme noktasında elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. Yerel anlamda belediye AK Parti'de olmadığı için o anlamda çok katkı veremiyoruz ama genel politika ve genel hizmetlerle muhtarlarımızla istişare içerisindeyiz. İki muhtar arkadaşımız bu dönemde aramıza yeni katıldı. Seçimlerini yeni yaptılar. Ben de bu vesile ile her iki muhtarımıza hayırlı olsun diyorum. Allah muvaffak etsin. Kendilerine başarılar diliyorum. Muhtarlık meşakkatli bir meslek. Zor şartlarda çalışıyorlar."

Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı Şerafettin Nas ise "Çok değerli başkanıma iftar programından dolayı teşekkür ediyoruz. Ramazan münasebetiyle kendisi geleneksel hale getirdi. Hayırlara vesile olsun" şeklinde konuştu. - ZONGULDAK

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Şerafettin Nas, Karadeniz, AK Parti, Politika, Haber

title