Şerafettin Nas Haberleri

Şerafettin Nas haber, Şerafettin Nas son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şerafettin Nas - 28.06.2021
Zonguldak'tan kısa kısa
Nas'tan, "Türkiye Muhtarları El Ele" projesi toplantısı değerlendirmesi Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Nas, "Türkiye Muhtarları El Ele" projesi toplantısını değerlendirdi.
Şerafettin Nas - 24.06.2020
Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz'a ziyaret
Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz'ı, Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Şerafettin Nas ve beraberindekilerin ziyaret ettiği bildirildi.
Şerafettin Nas - 19.10.2019
19 Ekim Muhtarlar Günü
Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, burada yaptığı konuşmada, bu yıl muhtarlar gününün beşinci yılını kutladıklarını söyledi.
Şerafettin Nas - 19.10.2017
19 Ekim Muhtarlar Günü
Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, yaptığı konuşmada, bu yıl Muhtarlar Günü'nün üçüncüsünü kutladıklarını söyledi.
Şerafettin Nas - 14.10.2017
Zonguldak'tan Kısa Kısa
Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, gazetecilere yaptığı açıklamada, Muhtarlar Günü'nün kentte çeşitli etkinliklerle kutlanacağını söyledi.
Şerafettin Nas - 26.04.2017
Zonguldak Valisi Kaban'dan Ziyaretler
Vali Ali Kaban, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun ile Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas'ı ziyaret etti.
Şerafettin Nas - 07.04.2017
Eski Milli Futbolcu Penbe'nin Acı Günü
Cenaze törenine, Penbe ailesinin akraba ve yakınlarıyla Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı Şerafettin Nas ve Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün katıldı.
Şerafettin Nas - 21.02.2017
Muhtarlardan AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı'na Ziyaret
Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas ve beraberindekiler, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun'u ziyaret etti.
Şerafettin Nas - 11.02.2017
İyi Ki Muhtar Olmuşum"
Zonguldak'ın Kilimli ilçesinin Güney Mahallesi'nde 28 yıldır aralıksız hizmet yapan muhtar Şerafettin Nas, "iyi ki muhtar olmuşum" dediği görevini ilk günkü heyecanla yerine getiriyor.
Şerafettin Nas - 10.02.2017
Bedaş'tan Ziyaretler
Başkent Elektrik Dağıtım AŞ (EDAŞ) yetkilileri, Zonguldak Valisi Ali Kaban ile Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas'ı ziyaret ettiği bildirildi.
Şerafettin Nas - 14.08.2016
Zonguldak Platformu Üyesi Nas Açıklaması
Zonguldak Platformu üyesi Şerafettin Nas, "Zonguldak'ta olabilecek her şeyi yapmanın peşindeyiz.
Şerafettin Nas - 14.06.2016
Karaduman, Muhtarlar ile İftarda Bir Araya Geldi
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman'ın ev sahipliği yaptığı iftar programında, Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Şerafettin Nas ve mahalle muhtarları hazır bulundu.
Şerafettin Nas - 18.02.2016
Mahalle Sakinlerinden Hastane Yapılması Talebi
Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, İnağzı Mahallesi'nde gazetecilere yaptığı açıklamada, kentte hastane sıkıntısı olduğunu ve yeni bir hastanenin yapılması konusunda yaklaşık 9 yıldır çaba sarf edildiğini söyledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şerafettin Nas Haberleri | Şerafettin Nas Kimdir - Haberler - Şerafettin Nas haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şerafettin Nas kimdir, hayatı ve biyografisi. Zonguldak'tan kısa kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 18:50:40. #1.15#

title