Karaatlı Haberleri

Karaatlı haber, Karaatlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karaatlı - 11.8.2020
Niğde'de 1 kasabası karantinaya alındı
Niğde merkeze bağlı Karaatlı Kasabasında 14 vatandaşta korona virüs (Covid-19) çıkması üzerine kasaba 14 günlük kısmi karantinaya alındı.
Karaatlı - 11.8.2020
Niğde'de bir belde koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı
Niğde'de bir beldede, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantina uygulaması başlatıldı. Merkeze bağlı Karaatlı beldesi, Kovid-19 vaka sayısının birden çok olması nedeniyle İl Hıfzıssıhha Kurulu kararı doğrultusunda, salgının önlenmesi, halk sağlığının korunması amacıyla 14 gün karantinaya alındı.
Karaatlı - 30.6.2020
Son dakika haberleri | Metruk evde mahsur kalan yavru köpekleri itfaiye kurtardı
Alınan bilgiye göre, Mehmet Akif Mahallesi'nde yaşayan polis memuru Aydın Karaatlı, bakımlarını üstlendiği 10 yavru köpekten 7'sinin metruk toprak evin içerisinde mahsur kaldıklarını fark etti.
Karaatlı - 5.9.2019
Su kanalına düşen 2 yaşındaki çocuk öldü
Karaatlı beldesinde meydana gelen olayda 2 yaşındaki Mehmet Can Dinçsoy, dengesini kaybederek su kanalına düştü.
Karaatlı - 5.9.2019
Sulama kanalına düşen 2 yaşındaki çocuk boğuldu
Alınan bilgiye göre, merkeze bağlı Karaatlı beldesinde Mehmet Can Dinçsoy (2), dengesini kaybederek su kanalına düştü.
Karaatlı - 24.8.2019
Niğde'de elektrik akımına kapılan işçi öldü
Alınan bilgiye göre, elektrik dağıtım şirketinde çalışan Onur Aydoğdu (28), merkeze bağlı Karaatlı beldesinde elektrik direğinde çalışırken akıma kapıldı.
Karaatlı - 18.6.2019
Niğde'de sel
Son günlerde etkili olan yağış nedeniyle oluşan sel, merkeze bağlı Edikli, Konaklı, Orhanlı ve Karaatlı beldelerinde tarım arazilerinin su altında kalmasına yol açtı.
Karaatlı - 1.4.2019
Niğde'de Beldelerde Seçim Sonuçları
Niğde'nin belde belediyelerinde ise sürpriz sonuçlarda çıktı. İşte Niğde'nin belde belediyelerinin kesin olmayan sonuçlara göre kazananları; Kiledere AK Parti İsmail Tereci, Bahçeli AK Parti Zafer Tokgöz, Kemerhisar CHP Ramazan Oya, Gümüşler MHP Refik Caymaz, Karaatlı AK Parti Emin Yılmaz, Keçikalesi AK Parti Lütfi Öztürk, Çukurkuyu MHP Ahmet Halisdemir, Bağlama MHP Murat Karakuzu, Konaklı MHP Maksut Özçelik, Edikli AK Parti Ercan Şayhan, Alay AK Parti Sefa Erol, Hacıabdullah MHP Recep Doğmuş, Aktaş MHP Erdoğan Şevenk, Sazlıca AK Parti Süleyman Görgülü, Yıldıztepe AK Parti Hacı Güngör, Gölcük CHP Ramazan Tuncay, Bozköy AK Parti Ömer Dalgıç, Azatlı AK Parti Reşat Polat, Divarlı AK Parti Rüstem Cullaz, Dündarlı AK Parti Mustafa Kamar.
Karaatlı - 17.1.2019
Niğde Merkezli Uyuşturucu Operasyonu
Niğde Cumhuriyet Başsavcılığınca uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla 31 şüpheli hakkında soruşturma başlatmış, haklarında gözaltı kararı verilen 19 şüpheliden 17'sı İl Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Niğde merkez, Karaatlı ve Dündarlı beldeleri ile Adana'da düzenlenen eş zamanlı operasyonda gözaltına alınmıştı.
Karaatlı - 15.1.2019
Niğde'de Uyuşturucu Operasyonu: 16 Gözaltı
Edinilen bilgiye göre Niğde Cumhuriyet Başsavcılığınca uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan 31 şüpheli hakkında soruşturma başlatıldı. Soruşturma çerçevesinde Niğde Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 19 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi. Niğde İl Emniyet Müdürlüğü ve Niğde İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Niğde merkez, Karaatlı ve Dündarlı beldeleri ile Adana'da 19 kişinin yakalanması için eş zamanlı operasyon başlatıldı.
Karaatlı - 14.1.2019
Niğde'de Uyuşturucu Operasyonu: 16 Gözaltı
Niğde Cumhuriyet Başsavcılığı'nca uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti suçundan 31 şüpheli hakkında soruşturma başlatıldı. Haklarında gözaltı kararı verilen 19 şüphelinin yakalanması için İl Emniyet Müdürlüğü ve jandarma ekipleri, Niğde merkez, Karaatlı ve Dündarlı beldeleri ile Adana'da eş zamanlı operasyon düzenledi.
Karaatlı - 14.1.2019
Niğde Merkezli Uyuşturucu Operasyonu
Haklarında gözaltı kararı verilen 19 şüphelinin yakalanması için İl Emniyet Müdürlüğü ve jandarma ekipleri, Niğde merkez, Karaatlı ve Dündarlı beldeleri ile Adana'da eş zamanlı operasyon düzenledi.
Karaatlı - 31.7.2018
Kuru Fasulyede İlk Hasat Niğde'de Başladı
Niğde Ziraat Odası Genel Sekreteri İbrahim Uygun, hasat yapılan tarlada gazetecilere yaptığı açıklamada, kuru fasulyenin ilk hasadının Karaatlı beldesinde başladığını söyledi.
Karaatlı - 31.7.2018
Kuru Fasulyede İlk Hasat Niğde'de Başladı
Niğde Ziraat Odası Genel Sekreteri İbrahim Uygun, hasat yapılan tarlada gazetecilere yaptığı açıklamada, kuru fasulyenin ilk hasadının Karaatlı beldesinde başladığını söyledi.
Karaatlı - 25.6.2018
Girişimcilik Kursu İçin Başvurular Alınmaya Başladı
İnegöl Belediyesi tarafından 2013 yılından beri KOSGEB işbirliği ile gerçekleştirilen Uygulamalı Girişimcilik Kursu için başvurular alınmaya başladı.
Karaatlı - 26.5.2018
Bu Kentte "İftar Yemekleri" Fırıncılara Emanet
Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı ise kentte fırın kültürünün bir gelenek haline geldiğine işaret ederek, "Birçok yemek bu fırınlarda pişiriliyor, bu durum özellikle ev hanımlarının işini çok kolaylaştırıyor.
Karaatlı - 26.5.2018
Şanlıurfa'da İftar Yemekleri Fırıncılara Emanet
Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı da kentte fırın kültürünün bir gelenek haline geldiğine işaret ederek, "Birçok yemek bu fırınlarda pişiriliyor, bu durum özellikle ev hanımlarının işini çok kolaylaştırıyor.
Karaatlı - 22.5.2018
Köylülerden Pancar Ekicileri Kooperatifi İçin Suç Duyurusu
'BİR TOSUN DA YEŞİLOVA'DA TÜREMİŞ' Dolandırıcılığın Yeşilova'dan başladığını, kentteki yöneticiler ile denetçilerin de görevini yapmadığını öne süren Ünal Korkmaz, "Yeşilova'yı bir kişiye teslim etmişler. 'Çiftlik Bank'taki tosun gibi bir tosun da Yeşilova'da türemiş. Bana gelenlerden aldığım rakamlar, milyon lirayı aşan rakamlar. Daha Çuvallı, Başkuyu, Çeltek, Karaatlı gibi köylerden vatandaşlar kooperatifin Burdur şubesiyle çözüm aramakta.
Karaatlı - 22.5.2018
Dha Yurt Bülteni - 15
'BİR TOSUN DA YEŞİLOVA'DA TÜREMİŞ' Dolandırıcılığın Yeşilova'dan başladığını ancak kentteki yöneticiler ve denetçilerin de görevini yapmadığını öne süren Ünal Korkmaz, "Yeşilova'yı bir kişiye teslim etmişler. 'Çiftlikbank'taki tosun gibi bir tosun da Yeşilova'da türemiş. Bana gelenlerden aldığım rakamlar milyon lirayı aşan rakamlar. Daha Çuvallı, Başkuyu, Çeltek, Karaatlı gibi köylerden vatandaşlar kooperatifin Burdur şubesiyle çözüm aramakta.
Karaatlı - 25.1.2018
Niğde'de Yolcu Midibüsü Devrildi: 7 Yaralı
Niğde ile Karaatlı beldesi arasında taşımacılık yapan Yunuş Çal idaresindeki 51 KH 294 plakalı yolcu midibüsü, İlhanlı Mahallesi DİTAŞ Kavşağı'nda devrildi.
Karaatlı - 7.11.2017
Sulama Borusuna Sıkışan Yavru Köpekleri Belediye Ekipleri Kurtardı
Hastanedeki yavrulardan birini sahiplenen hayvansever Ayhan Karaatlı ise vatandaşlara özellikle soğuk kış aylarında sokak hayvanlarına sahip çıkmaları çağrısında bulunarak, kente modern bir Hayvan Hastanesi kazandıran Elazığ Belediyesine teşekkür etti.
Karaatlı - 17.9.2017
Vali Şimşek, Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Karaatlı beldesi ile Aşlama ve Çarıklı köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Karaatlı - 2.8.2017
Bursa'da Girişimcilik Kursu Açıldı
Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odasının eğitim salonunda başlayan ve 4 gün sürecek seminerde, KOSGEB Girişimcilik Eğitmeni Tülin Karaatlı, 30 kursiyere eğitim verecek.
Karaatlı - 15.6.2017
Şanlıurfalı Fırıncılar, Kadınları Mutfağa Sokmuyor
Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı, kentte fırın kültürünün bir gelenek haline geldiğini ve burada pişen yemeklerin çok daha lezzetli olduğunu söyledi.
Karaatlı - 18.11.2016
Burdur'da Planlı Elektrik Kesintisi Uyarısı
Çeltikçi: 09.00-14.00 Bağsaray Köyü'nün Yaka Mahallesi, Yaka Mahalle camii mevkii ve Güneş Köy mevkisi Yeşilova: 09.00 - 17.00 Karaatlı Mahallesi, Çaltepe, Bedirli, Bayırbaşı, Çuvallı, Dereköy Gençali, Başkuyu, Çeltek köyleri 21 Kasım'da Elektrik kesintisinin uygulanacağı, İlçe, mahalle ve köyler şu şekilde Merkez: 09.
Karaatlı - 28.10.2016
Burdur'da Planlı Elektrik Kesintisi Uyarısı
Yeşilova: 31 Ekim 2016, saat 09.00-17.00 Karaatlı Mahallesi, Bayırbaşı, Çuvallı, Başkuyu, Çeltek, Gençali, Sazak, Yarışlı Köyleri ile Harmanlı Köyü Karaköy Mahallesi ve Tekke Mahallesi.
Karaatlı - 19.10.2016
Burdur'da Planlı Elektrik Kesintisi
Kesintiden etkilenecek bölgeler ve saatleri şu şekilde açıklandı: 20 Ekim 2016 Perşembe Yeşilova: 13.00-17.00 Karaatlı Mahallesi, Bayırbaşı Çuvallı Köyü Ağlasun: 10.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Karaatlı Haberleri | Karaatlı Haber - Haberler - Karaatlı haberleri, son dakika karaatlı haber ve gelişmeleri burada. Salda Gölü imar planı onaylandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 09:49:39. #1.15#
title