Kanlıca Haberleri

Kanlıca haber, Kanlıca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kanlıca - 23.11.2020
Önünü kestikleri şahsı sigara vermeyince bıçakladılar
Olay, Kanlıca Mahallesi TOKİ konutlarında meydana geldi.
Kanlıca - 1.11.2020
GÜNDEM / 1 Kasım 2020
Yılmaz'ın naaşı Beykoz'daki Kanlıca Mezarlığı'nda toprağa verilecek.
Kanlıca - 31.10.2020
Son dakika! GÜNDEM ÖZETİ / 1 Kasım 2020
Yılmaz'ın naaşı Beykoz'daki Kanlıca Mezarlığı'nda toprağa verilecek.
Kanlıca - 7.9.2020
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli'den Hatay'daki orman yangınına ilişkin açıklama Açıklaması
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, sabah Eğirdir ve Manavgat'ta çıkan yangınların söndürüldüğünü kaydederek, "Kahramanmaraş Türkoğlu'nda halen devam eden bir yangınımız var. Kanlıca'da devam eden bir yangınımız var. Samandağ'da da yangınımız sürüyor.
Kanlıca - 7.9.2020
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: "Bu sabah Eğirdir ve Manavgat'ta çıkan yangınlar söndürüldü.
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: "Bu sabah Eğirdir ve Manavgat'ta çıkan yangınlar söndürüldü. Kahramanmaraş Türkoğlu'nda halen devam eden bir yangınımız var. Kanlıca'da devam eden bir yangınımız var.
Kanlıca - 23.8.2020
(Havadan görüntülerle) İSTANBUL'DA, 32'NCİ BOĞAZİÇİ KITALARARASI YÜZME YARIŞI HEYECANI YAŞANDI
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından bu yıl 32'ncisi düzenlenen Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nda 34 ülkeden 1765 yüzücü, Anadolu Yakası'nda Kanlıca'dan başlayıp Avrupa Yakası'nda Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı'nda son bulan 6,5 kilometrelik parkurda mücadele etti.
Kanlıca - 23.8.2020
İstanbul'da, 32'nci Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı heyecanı yaşandı
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından bu yıl 32'ncisi düzenlenen Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nda 34 ülkeden 1765 yüzücü, Anadolu Yakası'nda Kanlıca'dan başlayıp Avrupa Yakası'nda Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı'nda son bulan 6,5 kilometrelik parkurda mücadele etti.
Kanlıca - 23.8.2020
Bayındır Sağlık Grubu 32. Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nın sağlık sponsoru oldu
Bayındır Sağlık Grubu'ndan yapılan açıklamaya göre, İstanbul Boğazı'nda gerçekleştirilen 32. Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, Kanlıca ve Kuruçeşme arası 6,5 kilometrelik parkurda tamamlandı.
Kanlıca - 21.8.2020
Otizmli genç kıtalararası yüzme yarışında birinciliği hedefliyor
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından 1989 yılından bu yana düzenlenen yarış, Anadolu Yakası'ndaki Kanlıca'dan başlayacak.
Kanlıca - 18.8.2020
32. Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı pazar yapılacak
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin (TMOK) bu yıl 32.sini düzenleyeceği Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nda yüzücüler Kanlıca İskelesi'nden başlayıp Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı'nda sona erecek 6,5km'lik parkur boyunca İstanbul Boğaz'ının eşsiz manzarası eşliğinde kulaç atacak.
Kanlıca - 18.8.2020
İstanbul Boğazı'nda 32. kez kulaç atılacak
Kanlıca İskelesi'nden başlayıp Kuruçeşme'de tamamlanacak yarış bu yıl seyircisiz olarak gerçekleştirilecek.
Kanlıca - 20.7.2020
(Havadan görüntülerle) - BOĞAZLAR VE MARMARA DENİZİ'NDE ELEKTRO OPTİK SİSTEM KURULUMLARINDA SONA...
HAVELSAN ve ASELSAN, Türk Boğazları Gemi Trafik Hizmetleri Sistem Yükseltmesi ve İlavesi Projesi kapsamında, İstanbul ve Çanakkale boğazları ile Marmara Denizi'nde elektro optik sistem kurulumlarında sona gelindi. 2020'nin son çeyreğinde hizmete başlayacak olan sistemin İstanbul gemi Trafik Hizmetleri Merkezi'ndeki geçici kabul testleri son hızıyla devam ediyor. Sistem sayesinde Türk boğazlarındaki ve Marmara Denizi'ndeki gemi trafiği yerli ve milli teknolojilerle kesintisiz şekilde izlenecek ve seyir trafiğinin güvenliği artırılacak. İstanbul'da Garipçe'de kurulumu tamamlanan sistem havadan da görüntülendi.  Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na bağlı Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün projesiyle İstanbul ve Çanakkale boğazları ile Marmara Denizi'nde elektro optik sistemlerin kurulumunda son aşamaya geçildi. Ana yüklenicisinin HAVELSAN olduğu ve ASELSAN tarafından da AR-GE çalışmalarının yapıldığı projede dünyanın en zorlu su yolları olan İstanbul ve Çanakkale boğazları ile Marmara Denizi'nde gemi trafiğinin yerli ve milli teknolojilerle kesintisiz izlenmesine imkan sağlayacak.  Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na bağlı Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün ihtiyacına yönelik HAVELSAN ile imzalanan Türk Boğazları Gemi Trafik Hizmetleri (TBGTH) Sistem Yükseltmesi ve İlavesi Projesi'nde sistem ve cihazların kurulum ve entegrasyon faaliyetlerinde tüm sahalarda çalışmalar hızla devam ederken, sistemin 2020 yılının son çeyreğinde işletmeye alınması bekleniyor.  SON TEKNOLOJİ KULLANILIYOR İstanbul bölgesinde Ahırkapı, Üsküdar, Kandilli, Kanlıca, Beykoz, Yom Burnu, Garipçe ve Rumeli Kavağı'nda bulunan trafik gözetleme istasyonları (TGİ) ile Çanakkale bölgesinde Zincirbozan, Gocukburnu, Kepez, Kumkale ve Poyraztepe TGİ'lerine ASELSAN ürünü Ekinoks kameralar entegre edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kanlıca Haberleri | Kanlıca Haber - Haberler - Kanlıca haberleri, son dakika kanlıca haber ve gelişmeleri burada. Önünü kestikleri şahsı sigara vermeyince bıçakladılar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 22:06:54. #1.14#
title