KAMİL OKYAY SINDIR HABERLERİ

Kamil Okyay Sındır haber, Kamil Okyay Sındır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kamil Okyay Sındır

Kamil Okyay Sındır

Doğum Yeri İzmir / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1962

Kamil Okyay Sındır Kimdir ?

1962 yılında Bornova/İzmir’de doğan Sındır; 1980 yılında Bornova Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kamil Okyay Sındır - 12.09.2021
İZMİRMARAŞDER'in yeni binası hizmete girdi
Açılışa CHP İzmir milletvekilleri Atilla Serter, Kamil Okyay Sındır, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç ile siyasi partilerden temsilciler katıldı.
Kamil Okyay Sındır - 09.09.2021
Kurtuluşun 99. Yılı Ata'nın İzmir'e baktığı yerde kutlandı
Belkahve'de '9 Eylül' İlk tören Ege Üniversitesi Hastanesi önündeki 9 Eylül Şehitliği'nde yapıldı. Anıt'a Kaymakamlık, Garnizon ve Bornova Belediyesi çelenkleri konuldu. İkinci tören ise İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunda anlamlı bir yeri olan Belkahve'de gerçekleşti. Ata Anı Evi önündeki törene; Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Bornova Kaymakamı Fatih Genel, Bornova Garnizon Komutanı Tuğgeneral Halil Ünver, CHP İzmir Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır ve AtillaSertel ile vatandaşlar katıldı.
Kamil Okyay Sındır - 06.09.2021
CHP'li Deniz Yücel'den depremzedeler için "kredi onayı" ve "emsal artışı" talebi Açıklaması
Deniz Yücel, CHP İzmir Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır ve Ednan Arslan ile partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, 30 Ekim İzmir depremi sonrası yaşanan tartışmalara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Kamil Okyay Sındır - 06.09.2021
Bornova'da aşure dayanışması
Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır'ın da katıldığı etkinlikte eşi Ufuk İduğ ile birlikte kazanın başına geçti, vatandaşlara aşure ikram etti.
Kamil Okyay Sındır - 03.09.2021
İzmir depreminde yıkılan Rızabey Apartmanı'ndaki ölüm ve yaralanmalara ilişkin sanıklar hakim karşısında
İzmir 5. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldı. Tutuksuz sanıklar ve taraf avukatları ile müştekiler de salonda hazır bulundu. Duruşmanın bir bölümünü CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır da izledi.
Kamil Okyay Sındır - 16.08.2021
Maden-İş, İzmir'de 120 yataklı misafirhane açtı
Programa, CHP İzmir Milletvekilleri Atilla Sertel ve Kamil Okyay Sındır, AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, Bornova Kaymakamı Fatih Genel, Soma Kaymakamı Fatih Akkaya, Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, kurum temsilcileri ile sendika yöneticileri katıldı.
Kamil Okyay Sındır - 03.08.2021
CHP milletvekilleri BERTO'yu ziyaret etti
Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper'in ev sahipliğini yaptığı görüşmede, CHP İzmir milletvekilleri Bedri Serter, Özcan Purçu, Mahir Polat, Kamil Okyay Sındır, Atila Sertel yer aldı.
Kamil Okyay Sındır - 12.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülüyor
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, teklifte tali komisyonları ilgilendiren maddelerin bulunduğunu, mutlaka onların da görüşlerinin alınması gerektiğini dile getirdi.
Kamil Okyay Sındır - 11.07.2021
Kazada hayatını kaybeden sendika genel başkanı Tahir Çetin toprağa verildi
Cenazeye CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır, Bekir Basevirgen, Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, HDP Milletvekilleri Musa Piroğlu ve Züleyha Gülüm, Kınık Belediye Başkanı Dr.
Kamil Okyay Sındır - 10.06.2021
AK Parti'li Nasır'dan, CHP'li Sındır'ın deprem konutlarına ilişkin eleştirilerine tepki
AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır'ın deprem konutları ile ilgili eleştirilerine ilişkin "Siyaset üstü, deprem gibi bir konuda, büyük bir özveri ile emek harcayan işçisinden mühendisine, mimarından müteahhidine, bürokratından bakanına kadar...
Kamil Okyay Sındır - 03.06.2021
Son dakika haberi! CHP'li Sındır: "İzmir yatırım fakiri bir il haline dönüştürülmüştür"
Edinilen son dakika gelişmesine göre CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Cumhurbaşkanlığı 2021 Yılı Yatırım Programı'nda İzmir'e ayrılan ödeneğe işaret ederek, "İzmir merkezi yönetim tarafından yatırım fakiri bir il haline dönüştürülmüştür.
Kamil Okyay Sındır - 30.03.2021
CHP heyeti, Isparta'da esnaf, çiftçi ile ticaret odaları ve STK temsilcileriyle görüşecek
Ahmet Akın başkanlığındaki heyet şu isimlerden oluşuyor: "Müzeyyen Şevkin (Adana Milletvekili), Burcu Köksal (Afyonkarahisar Milletvekili), Gamze Taşcıer (Ankara Milletvekili), Servet Ünsal (Ankara Milletvekili), Aydın Özer (Antalya Milletvekili), Süleyman Bülbül (Aydın Milletvekili), Aysu Bankoğlu (Bartın Milletvekili), Mehmet Göker (Burdur Milletvekili), Erkan Aydın (Bursa Milletvekili), Özgür Ceylan (Çanakkale Milletvekili), Bayram Yılmazkaya (Gaziantep Milletvekili), Mahmut Tanal (İstanbul Milletvekili), Sibel Özdemir (İstanbul Milletvekili), Bedri Serter (İzmir Milletvekili), Kamil Okyay Sındır (İzmir Milletvekili), Mahir Polat (İzmir Milletvekili), Sevda Erdan Kılıç (İzmir Milletvekili), Alpay Antmen (Mersin Milletvekili), Suat Özcan (Muğla Milletvekili) Baha Ünlü (Osmaniye Milletvekili) ve Özkan Yalım (Uşak Milletvekili).
Kamil Okyay Sındır - 04.03.2021
TBMM Genel Kurulu
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, piyasaların aracılara, ithalat lobilerine teslim edildiğini, çiftçinin sahipsiz bırakıldığını, piyasaları kontrol eden, ürün bazında regüle eden mekanizmaların olmadığını öne sürdü.
Kamil Okyay Sındır - 11.01.2021
Karşıyaka Belediyesinin eski başkanlarından Kemal Baysak, son yolculuğuna uğurlandı
Törene Baysak'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra CHP İzmir milletvekilleri Kamil Okyay Sındır, Bedri Serter, Murat Bakan, CHP İl Başkanı Deniz Yücel, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ile belediye personeli de katıldı.
Kamil Okyay Sındır - 25.12.2020
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, tekstil sektörünün finansman, girdi fiyatları ve rekabeti artıran konularda sorunlarının bulunduğuna işaret ederek, "Tekstil sektörünün yapısal sorunları ortada.
Kamil Okyay Sındır - 14.12.2020
TBMM Genel Kurulu'nda Tarım ve Orman, Gençlik ve Spor ile Dışişleri bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, yoksulluğu ortadan kaldırmak, gelir adaletini sağlamak, üretim ve istihdamı arttırmak, işsizliğe son vermek ya da bu alanlarda belirli bir düzeye ulaşmaktan bahsedilemeyeceğini savunarak, "Bu bütçede israf var, yandaş sermayenin kasaları ve faiz lobilerinin istikbali var.
Kamil Okyay Sındır - 20.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a, İzmir'deki depremin ardından yaşanan süreçte gösterdiği iyi niyetli çabalarından dolayı teşekkür etti.
Kamil Okyay Sındır - 17.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Elvan'ın, 2021 yılı bütçesinde bir değişikliğe gitmediğini ancak "ekonominin ivme kazanacağı ve toparlanacağı" yönünde açıklamalarda bulunduğunu söyledi.
Kamil Okyay Sındır - 16.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, üretimin bütün sektörlerinde dönem dönem yapılan yanlış uygulamaların, ekonomide sorunları bir yumak haline getirdiğini ileri sürdü.
Kamil Okyay Sındır - 13.11.2020
Son dakika haberi... TBMM kararları Resmi Gazete'de
Komisyon üyeleri ise CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Güler, HDP İstanbul Milletvekili Ali Kenanoğlu, MHP İstanbul Milletvekili Cemal Çetin, CHP İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ve HDP Van Milletvekili Muazzez Orhan Işık oldu.
Kamil Okyay Sındır - 06.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır da Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının başarısının, sağlıklı bireyler adına önemli olduğunu düşündüğünü ifade etti.
Kamil Okyay Sındır - 05.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, tarımda, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin sunumundaki gibi "pembe bir tablo" olmadığını savundu.
Kamil Okyay Sındır - 04.11.2020
TBMM Deprem Araştırma Komisyonu üyeleri belirlendi
CHP; Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Sivas Milletvekili Ulaş Karasu.
Kamil Okyay Sındır - 04.11.2020
İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, gerekçesi koronavirüs pandemisinin istihdam üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak olarak açıklanan kanun teklifinin, iktidarın pandemi sonrası ortamı istismar ettiğinin teyidi olduğunu öne sürdü.
Kamil Okyay Sındır - 15.10.2020
Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun...
Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
Kamil Okyay Sındır - 17.09.2020
Son dakika haberleri: İzmir'de cami hoparlörlerinden müzik yayınına ilişkin paylaşımlar yapan kadın, hakim karşısında
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP milletvekilleri Özcan Purçu, Atilla Sertel, Murat Bakan, Kamil Okyay Sındır, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, eski bakanlardan Yaşar Okuyan ve bazı partililer de duruşmayı izleyenler arasında yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kamil Okyay Sındır Haberleri | Kamil Okyay Sındır Kimdir - Haberler - Kamil Okyay Sındır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kamil Okyay Sındır kimdir, hayatı ve biyografisi. İZMİRMARAŞDER'in yeni binası hizmete girdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 21:49:55. #1.14#

title