KAMİL OKYAY SINDIR HABERLERİ

Kamil Okyay Sındır haber, Kamil Okyay Sındır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kamil Okyay Sındır

Kamil Okyay Sındır

Doğum Yeri İzmir / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1962

Kamil Okyay Sındır Kimdir ?

1962 yılında Bornova/İzmir’de doğan Sındır; 1980 yılında Bornova Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kamil Okyay Sındır - 10.06.2021
AK Parti'li Nasır'dan, CHP'li Sındır'ın deprem konutlarına ilişkin eleştirilerine tepki
AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır'ın deprem konutları ile ilgili eleştirilerine ilişkin "Siyaset üstü, deprem gibi bir konuda, büyük bir özveri ile emek harcayan işçisinden mühendisine, mimarından müteahhidine, bürokratından bakanına kadar...
Kamil Okyay Sındır - 03.06.2021
Son dakika haberi! CHP'li Sındır: "İzmir yatırım fakiri bir il haline dönüştürülmüştür"
Edinilen son dakika gelişmesine göre CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Cumhurbaşkanlığı 2021 Yılı Yatırım Programı'nda İzmir'e ayrılan ödeneğe işaret ederek, "İzmir merkezi yönetim tarafından yatırım fakiri bir il haline dönüştürülmüştür.
Kamil Okyay Sındır - 30.03.2021
CHP heyeti, Isparta'da esnaf, çiftçi ile ticaret odaları ve STK temsilcileriyle görüşecek
Ahmet Akın başkanlığındaki heyet şu isimlerden oluşuyor: "Müzeyyen Şevkin (Adana Milletvekili), Burcu Köksal (Afyonkarahisar Milletvekili), Gamze Taşcıer (Ankara Milletvekili), Servet Ünsal (Ankara Milletvekili), Aydın Özer (Antalya Milletvekili), Süleyman Bülbül (Aydın Milletvekili), Aysu Bankoğlu (Bartın Milletvekili), Mehmet Göker (Burdur Milletvekili), Erkan Aydın (Bursa Milletvekili), Özgür Ceylan (Çanakkale Milletvekili), Bayram Yılmazkaya (Gaziantep Milletvekili), Mahmut Tanal (İstanbul Milletvekili), Sibel Özdemir (İstanbul Milletvekili), Bedri Serter (İzmir Milletvekili), Kamil Okyay Sındır (İzmir Milletvekili), Mahir Polat (İzmir Milletvekili), Sevda Erdan Kılıç (İzmir Milletvekili), Alpay Antmen (Mersin Milletvekili), Suat Özcan (Muğla Milletvekili) Baha Ünlü (Osmaniye Milletvekili) ve Özkan Yalım (Uşak Milletvekili).
Kamil Okyay Sındır - 04.03.2021
TBMM Genel Kurulu
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, piyasaların aracılara, ithalat lobilerine teslim edildiğini, çiftçinin sahipsiz bırakıldığını, piyasaları kontrol eden, ürün bazında regüle eden mekanizmaların olmadığını öne sürdü.
Kamil Okyay Sındır - 11.01.2021
Karşıyaka Belediyesinin eski başkanlarından Kemal Baysak, son yolculuğuna uğurlandı
Törene Baysak'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra CHP İzmir milletvekilleri Kamil Okyay Sındır, Bedri Serter, Murat Bakan, CHP İl Başkanı Deniz Yücel, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ile belediye personeli de katıldı.
Kamil Okyay Sındır - 25.12.2020
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, tekstil sektörünün finansman, girdi fiyatları ve rekabeti artıran konularda sorunlarının bulunduğuna işaret ederek, "Tekstil sektörünün yapısal sorunları ortada.
Kamil Okyay Sındır - 14.12.2020
TBMM Genel Kurulu'nda Tarım ve Orman, Gençlik ve Spor ile Dışişleri bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, yoksulluğu ortadan kaldırmak, gelir adaletini sağlamak, üretim ve istihdamı arttırmak, işsizliğe son vermek ya da bu alanlarda belirli bir düzeye ulaşmaktan bahsedilemeyeceğini savunarak, "Bu bütçede israf var, yandaş sermayenin kasaları ve faiz lobilerinin istikbali var.
Kamil Okyay Sındır - 20.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a, İzmir'deki depremin ardından yaşanan süreçte gösterdiği iyi niyetli çabalarından dolayı teşekkür etti.
Kamil Okyay Sındır - 17.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Elvan'ın, 2021 yılı bütçesinde bir değişikliğe gitmediğini ancak "ekonominin ivme kazanacağı ve toparlanacağı" yönünde açıklamalarda bulunduğunu söyledi.
Kamil Okyay Sındır - 16.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, üretimin bütün sektörlerinde dönem dönem yapılan yanlış uygulamaların, ekonomide sorunları bir yumak haline getirdiğini ileri sürdü.
Kamil Okyay Sındır - 13.11.2020
Son dakika haberi... TBMM kararları Resmi Gazete'de
Komisyon üyeleri ise CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Güler, HDP İstanbul Milletvekili Ali Kenanoğlu, MHP İstanbul Milletvekili Cemal Çetin, CHP İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ve HDP Van Milletvekili Muazzez Orhan Işık oldu.
Kamil Okyay Sındır - 06.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır da Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının başarısının, sağlıklı bireyler adına önemli olduğunu düşündüğünü ifade etti.
Kamil Okyay Sındır - 05.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, tarımda, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin sunumundaki gibi "pembe bir tablo" olmadığını savundu.
Kamil Okyay Sındır - 04.11.2020
TBMM Deprem Araştırma Komisyonu üyeleri belirlendi
CHP; Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Sivas Milletvekili Ulaş Karasu.
Kamil Okyay Sındır - 04.11.2020
İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, gerekçesi koronavirüs pandemisinin istihdam üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak olarak açıklanan kanun teklifinin, iktidarın pandemi sonrası ortamı istismar ettiğinin teyidi olduğunu öne sürdü.
Kamil Okyay Sındır - 15.10.2020
Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun...
Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
Kamil Okyay Sındır - 17.09.2020
Son dakika haberleri: İzmir'de cami hoparlörlerinden müzik yayınına ilişkin paylaşımlar yapan kadın, hakim karşısında
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP milletvekilleri Özcan Purçu, Atilla Sertel, Murat Bakan, Kamil Okyay Sındır, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, eski bakanlardan Yaşar Okuyan ve bazı partililer de duruşmayı izleyenler arasında yer aldı.
Kamil Okyay Sındır - 12.08.2020
CHP'li Ali Öztunç'tan İzmir'de yapımı planlanan go-kart pistiyle ilgili açıklama Açıklaması
Öztunç'un ziyaretine CHP İzmir Milletvekilleri Ednan Arslan, Kamil Okyay Sındır, Tacettin Bayır, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, ilçe başkanları ve partili vatandaşlar katıldı.
Kamil Okyay Sındır - 23.07.2020
Boşnaklardan Tunç Soyer'e ziyaret
İzmir Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Abdullah Gül ve Yönetim Kurulu üyeleri ve CHP İzmir Milletvekili Prof.Dr.Kamil Okyay Sındır'la beraber, İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i makamında ziyaret etti.
Kamil Okyay Sındır - 22.07.2020
İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, işçiye asgari ücreti garantilemek yerine, aylık 1168 lira, günlük 39 liranın reva görüldüğünü belirterek, "Ücretsiz izin ödeneğiyle yaşamını idame ettirmesini istiyorsunuz.
Kamil Okyay Sındır - 17.07.2020
İzmir şehidini uğurladı
VAN'dan kalkan keşif uçağının görevden dönerken dağa çarpıp kırıma uğraması sonucu şehit olan 7 emniyet personeli arasındaki Semih Güzelay (27), memleketi İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı.Van'dan kalkan keşif uçağının görevden dönerken dağa çarpıp kırıma uğraması sonucu şehit olan 2'si pilot 7 emniyet mensubundan pilot komiser yardımcısı Semih Güzelay için İzmir'de tören düzenlendi. Gaziemir 15 Temmuz Şehitler Camii'nde kılınan cenaze namazına; şehidin eşi Gözde Güzelay, annesi Zakire Güzelay, babası Mustafa Güzelay, kardeşleri Selçuk ve Mustafa Güzelay ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, TBMM eski Başkanı Binali Yıldırım, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, İYİ Parti Grup Başkanvekili Dursun Müsavat Dervişoğlu, AK Parti İzmir milletvekilleri Binali Yıldırım, Hamza Dağ ve Mahmut Atilla Kaya, CHP İzmir milletvekilleri Atilla Sertel ile Kamil Okyay Sındır, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan Ege Ordu Komutanı Korgeneral Ali Sivri, İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve vatandaşlar katıldı.
Kamil Okyay Sındır - 17.07.2020
Van'da şehit olan Komiser Yardımcısı Semih Güzelay, son yolculuğuna uğurlandı
Buradaki törene, şehidin eşi komiser Gözde Güzelay, annesi Zakire, babası Mustafa, kardeşleri Selçuk ve Mustafa Güzelay, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, İYİ Parti Grup Başkanvekili Dursun Müsavat Dervişoğlu, AK Parti İzmir milletvekilleri Binali Yıldırım, Hamza Dağ, Mahmut Atilla Kaya, CHP İzmir milletvekilleri Atilla Sertel ile Kamil Okyay Sındır, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, diğer protokol üyeleri, milli sporcular, askeri erkan ve vatandaşlar katıldı.
Kamil Okyay Sındır - 19.06.2020
FETÖ'den tutuklanan eski Urla Belediye Başkanı Oğuz hakkında savcı mütalaa verdi
Avukatların hazır bulunduğu duruşmayı, CHP İzmir milletvekilleri Bedri Serter ve Kamil Okyay Sındır ile sanığın eşi de izleyici olarak takip etti.
Kamil Okyay Sındır - 18.06.2020
Ekonomiye ilişkin "torba teklif" TBMM Genel Kurulunda yasalaştı (3)
Turan'ın, Yalova Belediyesi ile ilgili "Muharrem İnce gibi başarılı bir siyasetçinin bile rahatsızlık duyduğunu" söylemesi üzerine, CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, "Bunu Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de deseydiniz.
Kamil Okyay Sındır - 21.05.2020
FETÖ'den tutuklanan eski Urla Belediye Başkanı Oğuz'un yargılanmasına devam edildi
Duruşmada CHP İzmir Milletvekilleri Atilla Sertel ve Kamil Okyay Sındır, CHP İl Başkanı Deniz Yücel, sanığın eşi ve avukatları da hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kamil Okyay Sındır Haberleri | Kamil Okyay Sındır Kimdir - Haberler - Kamil Okyay Sındır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kamil Okyay Sındır kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti'li Nasır'dan, CHP'li Sındır'ın deprem konutlarına ilişkin eleştiril
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 22:51:34. #1.15#

title