Kabine değişikliği olacak mı? Kabine değişikli Resmi Gazete açıklaması yapıldı mı?

Kabine değişikliği olacak mı? Kabine değişikli Resmi Gazete açıklaması yapıldı mı?

Kabine değişikliği olacak mı? Kabine değişikli Resmi Gazete açıklaması yapıldı mı?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Siyaset gündeminin sıcak konularından olan kabine değişikliği konusu, uzun süredir manşetleri meşgul ediyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmazken vatandaşlar Kabine değişikliği olacak mı ve Kabine değişikli Resmi gazete açıklaması yapıldı mı gibi konuları araştırdı.

Kabine değişikliği konusu uzun süredir gündemden düşmüyor ev Kabine değişikliği olacak mı? Kabine değişikli Resmi gazete açıklaması yapıldı mı gibi konular araştırılıyor. Peki, Kabine değişikliği olacak mı? Kabine değişikli Resmi gazete açıklaması yapıldı mı? İşte, detaylar…

KABİNE DEĞİŞİKLİĞİ OLACAK MI?

Bir süredir gündemden düşmeyen Kabine revizyonu iddialarıyla ilgili Sevilay Yılman, "Bomba bir kulis var. Her an Kabine değişebilir. Çok riskli bir şey yapıyorum aslında. Bu gece bekleniyor" dedi. Cem Küçük ise bu iddiaya "Olmaz" yanıtını verdi.

HaberTürk'te ekranlarında yayınlanan 'Enine Boyuna' programında Kabine revizyonuyla ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı.Sözlerine "Bomba bir kulis var" diyerek başlayan Habertürk yazarı Sevilay Yılman, " Her an Kabine değişebilir. Çok güvendiğim bir kaynağım olduğu için paylaşıyorum bunu, değişiklik bu gece bekleniyor" ifadelerini kullandı.

Yılman'ın bu iddiasına Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, gülerek "Olmaz" şeklinde yanıt verdi.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title