İz Ödülleri, Kristal Elma'nın 25 Yılına İz Bırakan Ustalara Verildi

İz Ödülleri, Kristal Elma'nın 25 Yılına İz Bırakan Ustalara Verildi

Reklam, medya, pazarlama ve iletişim dünyasının tüm paydaşlarını buluşturan ve Turkcell ana sponsorluğunda gerçekleştirilen "25.Kristal Elma Yaratıcılık Festivali"nin ilk gecesi ödüllere sahne oldu.

İz Ödülleri, Kristal Elma'nın 25 Yılına İz Bırakan Ustalara Verildi
26.09.2013 17:27 | Son Güncelleme: 26.09.2013 17:27

Reklam, medya, pazarlama ve iletişim dünyasının tüm paydaşlarını buluşturan ve Turkcell ana sponsorluğunda gerçekleştirilen "25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali"nin ilk gecesi ödüllere sahne oldu. Kristal Elma'nın 25 yıllık tarihinde iz bırakan ustaları, "İletişimin Zirvesindekiler " İZ ödülleri" ile onurlandırıldı.

Reklamcılar Deneği başkanı Alper Üner törende yaptığı konuşmada, "Sevgili konuklar, vefalı olmadığı söylenen bir sektörde, bu gece tabiri caizse 'söküğümüzü dikmek üzere' birlikteyiz. Bu gece İletişimin Zirvesindekiler - İZ Ödülleri'nin verileceği gece. Kristal Elma'nın 25 yıllık tarihinde iz bırakan ustaları, sektör liderlerini hatırlayacağız. Gecede ödül alacaklar arasında vefat etmiş olanlar var, onları saygıyla anacak, ödülleri aileleri ve temsilcileriyle paylaşacağız. Değerli ustalarımızı, onlara teşekkürlerimizi sunmak üzere konuk ediyoruz" dedi.

İZ ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Kristal Elma'yı başlatan bir sektör öncüsü ve tasarımcı, 40. yılını kutlayan bir Reklamcılar Derneği üyesi, yapım ve dublaj alanlarının değerli isimleri, KEK komitesi emekçileri, jüri başkanları ve sunucular olarak, 44 değerli isime İZ Ödülleri takdim edildi.

25 Yılda Kristal Elma'ya İZ Bırakanlar Ödüllerini alan isimler şöyle:

"Eli Acıman, Ersin Salman, Metin Deniz, Faruk Atasoy, İzmir Tolga, Bülent Korman, Atilla Aksoy, Haluk Mesci, Nazar Büyüm, Ünver Oral, Hulki Aktunç, Nesteren Davutoğlu, Mehmet Ural, Faruk Kaptan, Çetin Ziylan, Halit Kıvanç, Okan Bayülgen, Armağan Birkiye, Doğan Yarıcı, Emine Tusavul, Metin Aroyo, Nuri Koçak, Oğuzhan Akay, Özgür Sağlam, Ahmet Kayacık, Ali Tara, Arsen Gürzap, Cemal Noyan, Cihan Baydur, Cüneyt Türel, Dağhan Baydur, Emin Sırmaçekici, Jeyan Tözüm, Levent Tuna, Nail Yılmaz, Neşet Kırcalıoğlu, Sadi Pektaş, Ömer Ahunbay, Süheyl Denizci, Tilbe Saran, Toron Karacaoğlu, Zafer Önen, Ümit Gülsoy, Vural Sözer."

25'İNCİ KRİSTAL ELMA TÜRKİYE REKLAM ÖDÜLLERİ DE SAHİPLERİNİ BULACAK

25-28 Eylül tarihleri arasında Turkcell ana sponsorluğunda gerçekleştirilmekte olan 25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali gündüz oturumlarla reklamcılıkta yaşanan değişimi masaya yatırıp, yeni yaratıcı bakış açıları için zemin hazırlarken, akşamları da ödül törenleri ile renklenecek. Bu yıl 25. kez sahiplerini bulacak olan Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri de bu akşam ve yarın akşam akşam sahiplerini bulacak.

25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali detaylı programına; www.kristalelmafestivali.com internet sitesinden ulaşılabiliniyor. - İstanbul

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler

Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: İz Ödülleri, Kristal Elma'nın 25 Yılına İz Bırakan Ustalara Verildi - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 11:45:58. #1.14#
title