İstanbul'da yağmur trafiği! Yoğunluk yüzde 71'e ulaştı - Haberler
Haberi Paylaş

İstanbul'da yağmur trafiği! Yoğunluk yüzde 71'e ulaştı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

İstanbul'da dün akşam etkili olan sağanak yağış sabahın ilk saatlerinden itibaren yeniden başladı. Yağışların etkisiyle kentin birçok ilçesinde trafik durma noktasına gelirken, İBB trafik verilerine göre ise yoğunluk 08.00 itibariyle yüzde 71'e ulaştı.

Meteorolojinin yaptığı uyarıların ardından dün akşam saatlerinde İstanbul'da sağanak yağış etkili olmaya başladı.

Sabahın erken saatlerinden itibaren de yağışlarla birlikte D-100 Karayolu üzerinde trafik yoğunluğu oluştu. Anadolu Yakası'nda Kadıköy D-100 karayolunda trafik yer yer durma noktasına geldi. Kentin birçok noktasında trafikte ve toplu taşıma araçlarında yoğunluk yaşandı. İşlerine giden vatandaşlar ve öğrenciler, servis, toplu taşıma, özel araçlarla trafikte yoğunluk oluşturdu.

İstanbul'da yağmur trafiği! Yoğunluk yüzde 71'e ulaştı

Avrupa Yakası'nda ise TEM otoyolu Mahmutbey gişeleri, O-3 bağlantı yolu, Metris kavşağı ve Seyrantepe, D-100 Kara Yolu Avcılar, Küçükçekmece, Yenibosna, Şirinevler, Cevizlibağ, Haliç Köprüsü, Mecidiyeköy, Okmeydanı, Zincirlikuyu mevkilerinde trafik yoğunluğu yaşanıyor. Sahil yolunda ise Ataköy, Dolmabahçe, Ortaköy arterlerinde trafik yoğunluğu gözleniyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından paylaşılan trafik verilerine göre ise yoğunluk 08.00 itibariyle yüzde 71 olarak ölçüldü.

İstanbul'da yağmur trafiği! Yoğunluk yüzde 71'e ulaştı

İstanbul'da yağmur trafiği! Yoğunluk yüzde 71'e ulaştı
Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
Haberi Kaydet
500
title