Atını asansörle lüks apartmanın üst katına çıkardı, ifadesi olaydan daha vahim
Advertisement

Atını asansörle lüks apartmanın üst katına çıkardı, ifadesi olaydan daha vahim

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Dünya

İsrail'de lüks bir apartman dairesinde oturan arkadaşını ziyarete giden bir adam, atını çalınmasından korktuğu için yanında götürmek istedi ve asansörle yukarı çıkarmaya çalıştı. Atın sahibi polise verdiği ifadede, "Binaya at getirmemin sorun olacağını düşünmemiştim, at getirmenin yasak olduğu hiçbir yerde yazmıyordu" demesi herkesi şaşırttı.

İsrail'in başkenti Tel Aviv'de sıra dışı bir olay yaşandı. Kentte bulunan lüks bir apartmanda oturan bir kişi, atını da yanında götürmek istedi. Atı yukarı çıkarabilmek için asansöre bindirmeye çalışan adam, kapı tam kapanmadığı için başarılı olamadı. Olay, güvenlik kameralarına anbean yansırken, apartman sakinlerinin şikayetçi olması üzerine atın sahibi ve yanındaki arkadaşı gözaltına alındı.

"YASAK OLDUĞU HİÇBİR YERDE YAZMIYORDU"

Atın sahibi polise verdiği ifadede, "Bir arkadaşı ziyarete geldim. Binaya at getirmemin sorun olacağını düşünmemiştim, at getirmenin yasak olduğu hiçbir yerde yazmıyordu. Dışarıda bırakamazdım, pahalı bir at. Dışarıda bıraksaydım çalınabilirdi" dedi.Polis, olayda atın zarar görüp görmediğini araştırmaya devam ederken, Tel Aviv Belediyesi de veterinerlerden konuyu incelemesini istedi.

Atını asansörle lüks apartmanın üst katına çıkardı, ifadesi olaydan daha vahim

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (1)
DELİDOLU : yerli asvalt kowboy
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title