İsrail, saldırılarına tepki gösteren Bella Hadid'e adeta savaş açtı

İsrail, saldırılarına tepki gösteren Bella Hadid'e adeta savaş açtı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Dünyaca ünlü model Bella Hadid, İsrail'in Filistin halkına ve bölgede haber yapmaya çalışan gazetecilere yönelik saldırılara sessiz kalmayan isimlerin başında yer aldı. İsrail devletinin resmi Twitter hesabından adeta saldırıları kınayan bir yürüyüşe katılan Hadid'e saldırı yapıldı.

Filistin asıllı Amerikalı model Bella Hadid, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarına tepki göstererek, New York kentinde düzenlenen Filistin'e destek protestosuna katıldı. O anlarda sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Hadid, bir kısım takipçilerinin eleştiri hedefi oldu.

İSRAİL DEVLETİNİ ORTADAN KALDIRMAYA ÇALIŞMAKLA SUÇLANDI

Yapılan paylaşımda Bella Hadid'in dün Brooklyn'deki gösterilerde çekip sonra da sosyal medya hesabından paylaştığı videoya da yer verildi. Paylaşımda Hadid'in bu davranışlarının İsrail devletinin ortadan kaldırılması çağrısı olduğu savunuldu. Paylaşımda "Bella Hadid gibi ünlüler Yahudilerin denize dökülmesini savunduklarından bu İsrail devletinin ortadan kaldırılması çağrısı anlamına gelir. Bu İsrail- Filistin sorunu olmamalı. Bu bir insanlık sorunu olmalı. Yazıklar olsun sana" cümleleri yer aldı.

İsrail, saldırılara tepki gösteren Bella Hadid'e adeta savaş açtı

GÖSTERİLERE KATILMIŞTI

New York'ta yapılan gösterilerde çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan model, "Şu an böyle hissediyorum. Bu kadar güzel, zeki, saygılı, sevgi dolu, kibar ve cömert Filistinlinin etrafında olmak... Bütün hissettiriyor. Filistin özgür kalana kadar Filistin'e özgürlük" ifadelerini kullanmıştı.

İsrail, saldırılara tepki gösteren Bella Hadid'e adeta savaş açtı
İsrail, saldırılarına tepki gösteren Bella Hadid'e adeta savaş açtı
Haber Yorumları (2)
MEHMET İSA CİVAN: Ulan İsrail resmen yüzsüzsün kişiliksizsin
KUMKUM : La bi yürü git kızım yaaa.Amerika da jipin üstünde eylene eylene protesto.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title