İskilip'teki Sorunlu Kavşaklar Yeniden Düzenlenecek

İskilip'teki Sorunlu Kavşaklar Yeniden Düzenlenecek

İskilip'teki Sorunlu Kavşaklar Yeniden Düzenlenecek
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Çorum Valiliği tarafından oluşturulan komisyon, Çorum il merkezi ve ilçelerinde karayolları ve jandarma ile koordineli olarak karayollarında trafiği engelleyen, yol bozuklukları ve kazaya sebebiyet verebilecek yerlerle ilgili İskilip için yapılacak çalışmalar için belediye başkanı Recep Çatma’yı makamında ziyaret etti.

Çorum Valiliği tarafından oluşturulan komisyon, Çorum il merkezi ve ilçelerinde karayolları ve jandarma ile koordineli olarak karayollarında trafiği engelleyen, yol bozuklukları ve kazaya sebebiyet verebilecek yerlerle ilgili İskilip için yapılacak çalışmalar için belediye başkanı Recep Çatma'yı makamında ziyaret etti.

Ziyaret İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Vekili Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Recep Çıplak başkanlığında, Çorum Belediye Başkanlığı Fen İşleri Teknikeri ve Yol Bakım Amiri Oktay Çalışkan, Karayolları 71. Şube Şefliğinde görevli Şube Teknikeri Mustafa Akaydın, Karayolları 73. Şube Şefliğinde görevli Şube Teknikeri Şenol Aaygün, Çorum İl Jandarma Komutanlığında görevli J.Kd.Bçvş. Ayhan Özenç, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü 4. Sınıf Emniyet Müdürü Abdurrahim Esmek, DSİ 54. Şube Şefliği teknikeri Mustafa Kaleycik hazır bulundu.

Yapılan incelemelerde İskilip Sanayi girişinde bulunan Çankırı yolu kavşağı ve Şehir stadyumu yanında bulunan hastane yolu kavşağının yeniden düzenlenerek yapılması ile birlikte hastane yolu kavşağında olası kazaların önüne geçilebilmesi için trafik ikaz lambaları konulması, bordürdeki yan yolların kapatılması, çevreyolu üzerinde yağışların meydana getirdiği bazı alanlarda oluşan su birikintilerinin önlenmesi için oluşturulan komisyon tarafından rapor hazırlandı.

Komisyon tarafından oluşturulan rapor valilik makamına sunulacak. - ÇORUM

İskilip'teki Sorunlu Kavşaklar Yeniden Düzenlenecek
İskilip'teki Sorunlu Kavşaklar Yeniden Düzenlenecek

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title