İngiltere'de marketlere giren bir şahıs, gıdalara bilinmeyen madde enjekte etti - Haberler
Haberi Paylaş

İngiltere'de marketlere giren bir şahıs, gıdalara bilinmeyen madde enjekte etti

İngiltere'de marketlere giren bir şahıs, gıdalara bilinmeyen madde enjekte etti
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Dünya

Londra'nın batısında 3 süpermarkette skandal bir olay yaşandı. Marketlere giren bir şahıs, işlenmiş et ve mikrodalgaya uygun ürünlere iğne ile bilinmeyen madde enjekte etti. Şahsın tutuklandığını duyuran polis, bölgedeki süpermarketlerden alışveriş yapanlara aldıkları yiyecekleri çöpe atmaları çağrısında bulundu.

İngiltere'nin başkenti Londra'nın batısında yer alan Fulham Palace Yolu'nda, dün bir şahsın çevredekilere argo kelimeler kullanması ve yol üzerindeki dükkanlara girerek huzursuzluk vermesi üzerine polis çağrıldı. Olaya müdahale eden polis, kenti birbirine katan olaya ilişkin açıklama yaptı.

Londra polis yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, kentin batısında yer alan 3 süpermarkette işlenmiş et ve mikrodalgaya uygun ürünlere iğne ile bilinmeyen bir madde enjekte ettiği tespit edilen şahsın tutuklandığı kaydedildi.

Polis, "Şu anda kaç ürünün ve bu ürünlerin neyle kontamine olduğu henüz bilinmiyor. Bölgedeki diğer işletmelerin olaya karışıp karışmadığını belirlemek için soruşturmalar devam ediyor" ifadelerini kullandı. Polis, şahsın kamuya zarar verme niyetiyle ürünleri kontamine ettiği şüphesiyle sorgulandığını da kaydetti.

Yaşanan olayın ardından dün akşam bölgedeki süpermarketlerden yiyecek satın alanlara, aldıkları yiyecekleri çöpe atmaları tavsiye edildi ve olayın yaşandığı 3 market kapatıldı.

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

England, Fulham, Londra, Polis, Dünya, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title