İngiltere'yi Karıştıran İhanet! Kocasının Kuzeniyle Aşk Yaşamış

İngiltere'yi Karıştıran İhanet! Kocasının Kuzeniyle Aşk Yaşamış

Haberler.Com - Haberler | Güncel

İngiliz Avam Kamarası Başkanı'nın karısı, kocasının kuzeniyle ilişki yaşadığını itiraf etti. Ama o kuzen de onu aldatıp kendi karısına dönünce, isyan etti: Kalbimi kırdı!

İngiltere'de Avam Kamarası Başkanı John Bercow'un eşi Sally, kocasının kuzeni Alan Bercow ile yasak bir ilişki yaşadığı yönündeki iddiaları doğruladı.

"KALBİM KIRIK"

Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada, kuzen Alan Bercow'un da birkaç hafta önce kendisini terk edip karısına geri döndüğünü belirten Sally Bercow (45), "Kalbim kırık" dedi.

"BEN ÇOK KÖTÜ BİR EŞİM"

Sally Bercow sözlerine, "Ben çok ama çok kötü bir eşim. John eğer beni geri isterse, çıldırmış demektir." diyerek devam etti.

"BEN ZATEN İKİSİNDEN DE HOŞLANMAZDIM"

Kuzen Alan Bercow'un (57) kendisi gibi avukat olan eşi ise, İngiliz basınına, "Ben zaten Sally'den de John'dan da hiç hoşlanmazdım. Başka bir şey söylemek istemiyorum." demekle yetindi.

'OFİSTE' YATIYOR

Sally ve John Bercow'un 3, Alan ve Erica Bercow'un ise bir çocuğu bulunuyor. John Bercow'un, karısının ilişkisini öğrenmesi üzerine parlamento binasındaki dairesinde konakladığı, Sally Bercow'un ise çocukları ile ailenin Battersea semtindeki evinde, kaldığı
belirtiliyor.

GEÇEN YIL DA YAKALANDI

Sally Bercow, geçen yıl da bir doğum günü partisinde, Afrika asıllı bir dansçı ile öpüşürken kameralara yakalanmıştı. Sally Bercow, fotoğraf bütün İngiliz ve hatta ardından da dünya basınında yayımlanınca, "John'la evliliğimde problem yok. Kimseye hesap vermem gerektiğini de düşünmüyorum. Utanılacak bir şey yapmadım." demişti.

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (15)
TÜRKİYE: Osmanlıyı yıkan çanakkaleye yedi kıtadan ordu toplayan bunların hepsi cehenneme
BOZOKLU HALUK: Türkiye de kesin bunu dizi yaparlar
EFEKENTLİ: hiç şaşırmadım sorarsanız onlara normaldir bu durum kültür farklılığı bu işte
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title