İnatçı kedi herkesi yıldırdı

İhlas Haber Ajansı / ONUR ERDEN - Haberler | 3. Sayfa

İnatçı kedi herkesi yıldırdı -Sivas'ta otomobilin motor kısmına giren yavru kedi herkesi alarma geçirdi, saatlerce uğraşılmasına rağmen yavru kedi girdiği yerden bir türlü çıkmadı Sivas'ta otomobilin motor kısmına giren yavru kedi herkesi alarma geçirdi, saatlerce uğraşılmasına rağmen yavru...

İnatçı kedi herkesi yıldırdı

-Sivas'ta otomobilin motor kısmına giren yavru kedi herkesi alarma geçirdi, saatlerce uğraşılmasına rağmen yavru kedi girdiği yerden bir türlü çıkmadı

SİVAS - Sivas'ta otomobilin motor kısmına giren yavru kedi herkesi alarma geçirdi, saatlerce uğraşılmasına rağmen yavru kedi girdiği yerden bir türlü çıkmadı.

Edinilen bilgilere göre olay Şeyhşamil mahallesinde bulunan bir sitenin bahçesinde meydana geldi. Mehmet Ali Çelik'e ait 58 AG 231 plakalı otomobilin içinden kedi sesinin geldiğini fark edenler durumu otomobilin sahibine haber verdi. Olay yerine gelen otomobil sahibi ve vatandaşlar saatlerce uğraşmasına rağmen yavru kediyi girdiği yerden bir türlü çıkaramadı. İtfaiye ekiplerine haber verildi. Sivas Belediyesine ait itfaiye ekipleri de yavru kediyi çıkarmak için her yolu denese de bir sonuç alamadı. Herkesi yıldıran yavru kedinin girdiği yerden çıkması için internetten kedi sesi bile açıldı. Her şeye rağmen yavru kedi otomobilin motor kısmından çıkmadı. Ekipleri ve vatandaşları pes ettiren yavru kedinin bulunduğu yerden kendiliğinden çıkması için beklenecek.

Çıkması için uzun süre beklenildi

Otomobil sahibi Mehmet Ali Çelik, kedinin motor kısmına girdiğini ifade ederek, " Bugün öğleden sonra saat 3 gibi kedi aracın içerisine, motor kısmına girmiş. Saat 6'ya geliyordu ben buraya geldiğimde komşular bana haber verdi arabanın içerisinde yavru kedi sesi geliyor diye. Kaputu açtığımızda kedi hareket ediyordu. Şuanda hala hareket ediyor. Bir sıkışma yok ama muhafazanın içerisinde kedi dışarı çıkamıyor. Yemesi için ufak bir ekmek parçası koyduk. İtfaiyeci arkadaşlarda geldi müdahale ettiler. Onlarda dışarı çıkmasını sağlayamadı. Arabanın alt kartel muhafazasını ve davlumbazını söktük. Şimdi kendiliğinden dışarı çıkmasını bekleyeceğiz" dedi.

İnatçı kedi herkesi yıldırdı
İnatçı kedi herkesi yıldırdı
İnatçı kedi herkesi yıldırdı
İnatçı kedi herkesi yıldırdı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / ONUR ERDEN

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title