İlçe Protokolü Pazar Esnafının Sorunlarını Dinledi
Haberler » Yaşam » İlçe Protokolü Pazar Esnafının Sorunlarını Dinledi - Haberler

İlçe Protokolü Pazar Esnafının Sorunlarını Dinledi

Kütahya'nın Dumlupınar ilçesinde her hafta kurulan ilçe pazarını, ilçe protokolü ziyaret etti ve esnafın dertlerini dinledi.

İlçe Protokolü Pazar Esnafının Sorunlarını Dinledi

'nın ilçesinde her hafta kurulan ilçe pazarını, ilçe protokolü ziyaret etti ve esnafın dertlerini dinledi.


Ziyarete, Kaymakam Abdulkerem Abbasoğlu, Belediye Başkanı , İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Çelik, İlçe Emniyet Amirimiz İbrahim Kurt, İlçe Orman Müdür Vekili Mehmet Ali Kuşçu ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ahmet Doğan katıldı.


Kaymakam Abbasoğlu, yaptığı açıklamada, "Esnafımızın taleplerini dinledik. Onların taleplerini tek tek değerlendireceğiz. Yapılabilecek olanları yerine getireceğiz Esnaf arkadaşlarımızın rahat edebilmesi için imkanlarımız dahilinde elimizden ne geliyorsa yapacağız" dedi.


Çevre köylerden vatandaşların açık ilçe pazarına ilgisinden memnun olduklarını dile getiren esnaflar yaptıkları açıklamada, "Sağ olsunlar ilçe protokolümüzün tamamı geldiler. Halimizi hatırımızı sordular, sorunlarımızı dile getirdik. Kendileri de gereken çalışmaların teminatlarını verdiler. İlçe protokolümüze ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz." diye konuştular. - KÜTAHYA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler