İçerde 10. Bölümünde Neler Olacak?

İçerde 10. Bölümünde Neler Olacak?

İçerde 10. bölümünde neler olacak? İçerde yeni bölümüyle bu akşam izleyicileriyle buluşacak. İçerde'de neler yaşanacak?

İçerde 10. Bölümünde Neler Olacak?

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu ve Bensu Soral'in paylaştığı İçerde, bu akşam yeni bölümüyle izleyicileriyle buluşacak. Geçtiğimiz hafta arabası alev alan Kebapcı Celal'in yaşayıp yaşamadığı merak konusuydu. Yayınlanan fragmanda Celal'inn yaşadığı ortaya çıktı. Ancak Kebapcı Celal intikam almak için geri geldi. Kebapcı Celal'in Sarp'a "Ben etrafımda evlat isterim" sözleri şok etkisi yarattı. Kebapçı Celal, Alyanak'tan intikamını alacak mı? Sarp ve Mert arasında neler olacak merak konusu. Show TV'nin iddialı yapımlarından olan İçerde bu akşam saat 20.00 Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

İÇERDE'NİN HİKAYESİ

İçerde'de Polis Akademisi'nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiğ İçerde'nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, senaryosunu Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.